Meme Sağlığı Merkezi Açıldı Meme Sağlığı Merkezi Açıldı

Tecrübe ve bilimin birleştiği Spotbike.07,  eski milli sporcu ve eski milli takım antrenörü olan Ahmet ve Zafer Gölbinar kardeşlerin Türkiye’deki sporcuları dünya standartlarına taşımak için bilgi ve tecrübelerini bilimin ışığında güncelleyerek hizmet vermektedir.

Siverek’ten Antalya’ya

2022 ve 2023 yıllarında Türkiye şampiyonu olan 15 yaşındaki Rahman Karaman performans testlerini yaptırmak üzere antrenörü Rıdvan Emişçi ile birlikte Antalya’ya geldi.

Milli takımda da antrenörlük yapan Emişçi, Türkiye’de sağlıklı verilere ulaşabilmek için tek adresin Spotbike.07 olduğunu ve sporcuların testlerini düzenli olarak burada yaptırdığını ifade etti.

Genç sporcuya yaklaşık 50-55 dakikalık aşamalı bir performans testi uygulandı. Bu testler sayesinde sporcunun artılarıyla eksileriyle ne durumda olduğunu gösteren net bir tablo çıktı.

Test sonuçları değerlendirildi

Testlerden sonra çıkan sonuçlarını ve analizleri Zafer Gölbinar sporcuya ve antrenöre detaylı bir şekilde açıkladı ve bir önceki test sonuçlarıyla da kıyaslanarak sporcunun gelişimi ve eksiklikleri hakkında bilgilendirme yapıldı.