Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 55.yıl dönümüne özel MHP Muratpaşa İlçe Teşkilatı tarafından “Büyük Muratpaşa Buluşması” gerçekleşti.

Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen buluşmaya başta etkinliği düzenleyen MHP Antalya İl Başkanı Onur Temel ile MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Sadullah Güneş olmak üzere Kepez Belediye Başkanı ve Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, MHP Milletvekilleri Abdurrahman Başkan ve Hilmi Durgun, Ak Parti Milletvekilleri İbrahim Ethem Taş, Mustafa Köse ve Kemal Çelik, belediye başkan adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program öncesinde çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için gösteriler düzenlendi. Daha sonrasında ise gösteriler Mehter, Kafkas ve Zeybek oyunlarıyla devam etti.

Büyük Muratpaşa Buluşması’nda konuşan MHP Antalya İl Başkanı Onur Temel, 31 Mart yerel seçimlerinde Muratpaşa’yı alacaklarını söyledi.

HAKAN TÜTÜNCÜ ŞEHİTLERE RAHMET DİLEDİ

Alanya'da gemi ve teknelere denetim Alanya'da gemi ve teknelere denetim

Kepez Belediye Başkanı ve Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Hakan Tütüncü, MHP’nin 55 kuruluş yıl dönümünü kutladı ve şehitlere rahmet diledi. Başkan Tütüncü, ayrıca Antalya’yı yarınlara çok daha güçlü taşıyacaklarını söyledi.

Ak Parti Milletvekili Mustafa Köse ise yaptığı konuşmada imar ederken nesli ihmal etmeden hizmet ettiklerini etmeye de devam edeceklerini kaydetti.

Program neticesinde katılımcılara plaket taktim edildi ve toplu fotoğraf çekinildi. Büyük Muratpaşa Buluşması sanatçı Ali Kınık’ın konseriyle devam etti.

Muhabir: İSMAİL UYGUN / ÖZEL HABER