Süper Lig’de iki maçta 1 puan toplayabilen Antalyaspor yarın saat 21.45’te lige iyi bir başlangıç yapan Sivasspor ile karşı karşıya gelecek. İki haftada 4 puan toplayan Sivasspor lige iyi bir başlangıç yaparken rakibi Antalyaspor ise iki haftada 1 puan toplamayı başarabildi. Yarın saat 21.45’te Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak olan mücadeleyi Ümit Öztürk yönetecek.

Sivas maçına hazırız

Sivasspor ile karşılaşacak olan kırmızı beyazlılar hazırlıklarını tamamladı. Teknik patron Nuri Şahin gözetiminde hazırlıklarını yapan Akrep, Sivasspor maçına hazır hale geldi. Kırmızı beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesabından da maçla ilgili paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımda “Her şey Antalyaspor için” hashtagi ile takımın motivasyonun yüksek olduğunu taraftara duyuruldu. 26 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’te, 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak maçın misafir tribün biletleri ise 150 TL’den satışa sunuldu.  Antalya’dan da kırmızı beyazlı taraftarın Sivas’a gitmesi bekleniyor.

Taraftar yalnız bırakmıyor

Antalyaspor taraftar grubu olan 07 Gençlik de sosyal medya üzerinden kendi imkanlarıyla deplasmana gideceklerini, kırmızı beyazlı takımı yalnız bırakmayacaklarını duyurdu. 07 Gençlik yaptığı paylaşımda, “Kendi imkanlarımız ile bulmuş olduğumuz otobüslerimiz ile Sivas deplasmanına gidiyoruz. Takımımız cumartesi günü deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak ve 07 Gençlik olarak bizler de takımızın yanında Sivas’ta olacağız” açıklamasına yer verdi.

Güreşlerin kalbi Elmalı'da atacak Güreşlerin kalbi Elmalı'da atacak

Haber: Hafize Korkmaz