İspanyol basınında yer alan haberlere göre Shakira, Pique'den sonra yeni bir ilişkiye başladı. Hatta ünlü şarkıcı, bu aşk için iki oğluyla birlikte Miami'ye taşındı.

YAKIN ÇEVRESİNE İSPANYA'DAN TAŞINACAĞINI SÖYLEDİ

Dış basında yer alan haberlere göre, Shakira'nın şehirde gizemli bir adamla çıkmaya başlamasının ardından geldi. Ayrıca, Shakira'nın yakınlarına ve yaşlı anne babasına bakan sağlık görevlilerine hafta sonuna kadar İspanya'yı terk edeceğini söylediği belirtildi. Katalan gazetesi El Periodico için düzenli olarak Shakira hakkında haberler yapan iki gazeteciden biri olan Laura Fa da geçtiğimiz günlerde 1 Nisan'dan itibaren ünlü şarkıcının, İspanya'dan ayrılacağını söyledi.

ANNE VE BABASI İÇİN TAŞINMAYI ERTELEDİ

Laura Fa, ayrıca Shakira'nın aslında bu taşınma işlemini çok daha önce yapmak istediğini ancak, anne ve babasının sağlık sorunlarının kötüye gitmesi yüzünden planlarını ertelediğini belirtti.

VELAYETTE ANLAŞTILAR

Birlikte geçirdikleri 11 yılın ardından geçen mayıs ayında ayrılan Shakira ve Pique, kasım ayında avukatlarıyla 12 saatlik bir görüşmenin ardından çocukların velayeti konusunda anlaşmaya varabildi. Anlaşma kapsamında emekli futbolcu Pique, tatilini çocuklarıyla geçirecek.

HEM AŞK HEM YAKIN ÇEVRE

Shakira'nın Miami'ye taşınmak isteme nedeni yeni bir aşk olarak gösterilse de şarkıcının, çok sayıda arkadaşı ve akrabası da şehirde yaşıyor. Ayrıca Miami'de 14 milyon sterlinlik bir malikanesi de var.