• DOLAR 32,55 %-0.01
  • EURO 34,93 %0.07
  • ALTIN 2.430,58 %0.02
  • BİST100 9.645 %-0.50
  • BITCOIN 66.300 %-1.04
  • ETHERIUM 3.220 %0.03
18°

Hamas Haberleri

Hamas haberleri ve güncel Hamas gelişmeleri, Hamas ile ilgili tüm video, Hamas fotoğrafları ve Hamas haberleri Antalya Haber - Kanal V sitemizde


Dünya

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Hamas'ın elindeki esirleri serbest bırakmak için İsrail'in Gazze'den çekilmesi ve tüm mahkumları serbest bırakması şartlarını reddettiğini...

Dünya

Hamas, İsrail ile varılan anlaşma kapsamında dün serbest bıraktığı esirlerin Kızılhaç yetkililerine teslim edildiği anların görüntüsünü yayınladı.

Dünya

İsrail ile Hamas arasında varılan anlaşma kapsamında Gazze Şeridi’nde 4 günlük insani ara başladı.

Günün Manşetleri

Hamas Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanı Ebu Merzuk, İsrail ile anlaşmaya varılan 4 günlük geçici ateşkesin yarın saat 10.00'da başlayacağını açıkladı.

Dünya

Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Haniye, İsrail ile Hamas'ın ateşkes anlaşmasına yakın olduğunu ifade etti.

Gündem

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, Gazze’de esir tutulan ABD vatandaşı anne ve...

Dünya

İsrail ile Hamas arasında yaşanan çatışmaların ardından İsrail ordusunun sınır hattına yığınağı devam ederken, zırhlı araçların sınıra sevkiyatı görüntülendi

Gündem

İsrail ordusu, 7 Ekim'de İsrail yerleşim yerlerine yönelik sınır ötesi saldırıları yöneten Hamas komutanı Ali Qadhi'nin öldürüldüğünü duyurdu.

Dünya

İsrail parlamentosunda yapılan oylamada, Hamas’ın saldırılarının ardından kurulmasına karar verilen “acil durum hükümetine” 4’e karşı 66 oyla onay verildi.

Dünya

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, İsrail-Hamas çatışması kapsamında çeşitli temaslarda bulunmak üzere İsrail’e geldi.

Dünya

Hamas, Gazze Şeridi’nden İsrail’in Aşkelon kentine roket saldırısı düzenledi.

Gündem

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail’e yönelik saldırılarının ardından Hamas üyesi olan herkesi ölü olarak nitelendirdi.