CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, Konyaaltı Seçim koordinasyon merkezi açılışı yaptı.   Açılışa Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in yanı sıra CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz, CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz ve partiler de katıldı.

Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz, bugün mücadelenin ilk günü diyerek partililerden yerel seçimde desteğini istedi.

2 aylık çalışmaların sonunda seçim koordinasyon merkezinin açıldığını belirterek sözlerine başlayan CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, “Hedefimiz 31 Mart” diyerek yerel seçim çalışmalarını artırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Başkan Kamacı, ''Dün bitti, bugün yeni bir gün başladı.'' diyerek parti içerisindeki küslüklerin geride kaldığını ifade etti. Kamacı, birlik olma çağrısında bulundu.

DAHA YAŞANABİLİR KONYAALTI

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, daha yaşanabilir Konyaaltı’nı hedefleyerek yola çıktığını ifade etti. Konyaaltı'nın kent bilinci yüksek olan bir yer olduğunu ifade eden Başkan Adayı Kotan, kültürel mirasları koruyacağını ve çok çalışacağını ifade etti.

“SİYASET UZUN İNCE BİR YOL”

Hızını alamayan otomobil, ters döndü Hızını alamayan otomobil, ters döndü

'Herkesin Başkanı Muhittin Böcek' sloganlarıyla sahneye çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhttin Böcek, partideki geçmiş faaliyetlerine değinerek siyaseti uzun ince bir yola benzetti.  Başkan Böcek Antalya için çalışmaya devam edeceğini de söyledi.

Seçim koordinasyon kurulu açılış konuşmalarının ardından kurdele kesimiyle açıldı.

Muhabir: ZEHRA GİDER / ÖZEL HABER