“Esnafa sahip çık”kampanyasına destek verdiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya ve KANAL V Haber Müdürü Ali Buldu'nun da yer aldığı ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere, TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgiç ve yönetiminin yanındayız mesajından dolayı duygulandığını söyledi. Dere, Mahalle Kültürünü yaşatalım Işıklar sönmesin cümlelerini de sözlerine ekledi.
ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİN “ESNAFINA SAHİP ÇIK” ÇAĞRISINA, TÜRKİYE OTEL SATIN ALMA YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ'DEN ANINDA YANIT GELDİ. TÜRSAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI BÜLENT BİLGİÇ VE YÖNETİMİ BUGÜN KANAL V YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET OKAN KAYA VE KANAL V HABER MÜDÜRÜ ALİ BULDU İLE AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE'Yİ ZİYARET ETTİ. TÜRSAD VE KANAL V YÖNETİMİ, ESNAFA HER TÜRLÜ DESTEĞİN SAĞLANMASI NOKTASINDA HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Kanal V Ana Haber Bülteninde Antalya'lılara seslenerek, esnafınıza sahip çıkın mesajı veren ve bu yönde bir kampanya başlatıklarını söyleyen Antalya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere'nin bu çağrısı ilk günden sonuç verdi.

 

Dere'nin çağrısını  KANAL V ekranlarından gören Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bilgiç, yönetimi ile birlikte AESOB Başkanı Dere'yi ziyaret ederek her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

 

KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya ve KANAL V  Haber Müdürü Ali Buldu'nun da yer aldığı ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere, TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgiç ve yönetiminin  yanındayız mesajından dolayı duygulandığını söyledi. Dere, Mahalle Kültürünü yaşatalım Işıklar sönmesin cümlelerini de sözlerine ekledi.

Aksu'da orman yangınıÖnceki Haber

Aksu'da orman yangını

Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!Sonraki Haber

Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!

Yorum Yazın

Hazine'den yeni ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama!
Demet Özdemir, Hazal Kaya ve Selin Şekerci sezonu açtı
SON DAKİKA: Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Yunan amiralin küstah sözlerine yanıt! 'Cesareti varsa yapsaydı'
Son dakika... Efes-2022 Tatbikatı... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a çağrı: 'Şaka yapmıyorum, ciddi konuşuyorum'
Finlandiya Dışişleri Bakanı Haavisto: PKK yakından izlenecek
Meteoroloji'den yeni haftanın ilk günü için sağanak uyarısı
Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs’ı törenle kutladı
Alanya’da orman yangını
Antalya’da selde 48 küçükbaş hayvan telef oldu
Göç İdaresi, seçimlerde oy kullanabilecek Suriyeli sayısını açıkladı

Başka haber bulunmuyor!