Başkan Topaloğlu mazbatasını aldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Topaloğlu mazbatasını aldı
KEMER Belediye Başkanı seçilen DSP'li Necati Topaloğlu, mazbatasını aldıktan sonra belediyeye gelerek başkanlık koltuğuna oturdu.

 

Başkan Topaloğlu mazbatasını aldı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Kemer Belediye Başkanı seçilen Necati Topaloğlu, ilk olarak Kaymakam Hüseyin Karameşe'yi makamında ziyaret etti. Ardından da İlçe Seçim Kurulu'na gelerek mazbatasını alan Necati Topaloğlu ve meclis üyeleri, sonrasında belediyeye geçti. Belediyede kısa bir konuşma yapan Topaloğlu, artık her şeyin adaletli olacağını ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Topaloğlu, öteleme değil kucaklama için belediyeye geldiklerini belirterek, "DSP Türkiye genelinde tek belediye kazandı. Bu da Kemer Belediyesi. Bu dürüstlüğün ve çalışkanlığın getirdiği bir başarıdır. Bu başarıda ekip arkadaşlarımın payı çok büyüktür. Halkın bize bir güveni var. Bu güveni boşa çıkarmayacağız. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir" dedi.

Belediyenin borcu olduğuna da değinen Topaloğlu, ekip arkadaşlarıyla borcun nasıl ödeneceği işine gireceklerini kaydederek, borcun ne kadar olduğunu bilmediğini ama umutsuzluğa kapılmayacaklarını vurguladı. Topaloğlu, doğru bir yol izleyerek belediyenin borcunun altından kalkıp, bu işi yatırıma dökeceklerini anlatarak, "Doğru yolda giderek bu işi çözeceğiz. Bunun bir örneğini 10 yıl boyunca Göynük'te gördük. Yapılan eserler ve teslim edilen para ortada. Hiç kredi çekilmemiş ve borcu olmayan bir belediyeden geliyoruz. Bunu bilerek aday olduk. Kemer halkı bu yetkiyi bize verdi. Ekip arkadaşlarımla bu yetkiyi en iyi şekilde kullanacağız. Şimdiden Kemer'e hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde Kemer çok daha güzel şeylerle anılacak" diye konuştu.

Topaloğlu konuşmasının ardından ekip arkadaşları ve ailesiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Enver Aputkan görevi devraldıÖnceki Haber

Enver Aputkan görevi devraldı

Böcek, Konyaaltı Belediyesi personeline veda etti  Sonraki Haber

Böcek, Konyaaltı Belediyesi personeline...

Yorum Yazın

Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs’ı törenle kutladı
Alanya’da orman yangını
Antalya’da selde 48 küçükbaş hayvan telef oldu
Göç İdaresi, seçimlerde oy kullanabilecek Suriyeli sayısını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği hakkında açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tokayev ile masa tenisi oynadı
Suriye'nin kuzeyinde briket evlerin inşası devam ediyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücrete zam sinyali
Konut finansmanında 3 yeni paket geliyor
TÜSİAD Başkanı Orhan Turan'dan asgari ücret artışına yeşil ışık

Başka haber bulunmuyor!