“Esnafa sahip çık”kampanyasına destek verdiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya ve KANAL V Haber Müdürü Ali Buldu'nun da yer aldığı ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere, TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgiç ve yönetiminin yanındayız mesajından dolayı duygulandığını söyledi. Dere, Mahalle Kültürünü yaşatalım Işıklar sönmesin cümlelerini de sözlerine ekledi.
ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİN “ESNAFINA SAHİP ÇIK” ÇAĞRISINA, TÜRKİYE OTEL SATIN ALMA YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ'DEN ANINDA YANIT GELDİ. TÜRSAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI BÜLENT BİLGİÇ VE YÖNETİMİ BUGÜN KANAL V YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET OKAN KAYA VE KANAL V HABER MÜDÜRÜ ALİ BULDU İLE AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE'Yİ ZİYARET ETTİ. TÜRSAD VE KANAL V YÖNETİMİ, ESNAFA HER TÜRLÜ DESTEĞİN SAĞLANMASI NOKTASINDA HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Kanal V Ana Haber Bülteninde Antalya'lılara seslenerek, esnafınıza sahip çıkın mesajı veren ve bu yönde bir kampanya başlatıklarını söyleyen Antalya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere'nin bu çağrısı ilk günden sonuç verdi.

 

Dere'nin çağrısını  KANAL V ekranlarından gören Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bilgiç, yönetimi ile birlikte AESOB Başkanı Dere'yi ziyaret ederek her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

 

KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya ve KANAL V  Haber Müdürü Ali Buldu'nun da yer aldığı ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere, TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgiç ve yönetiminin  yanındayız mesajından dolayı duygulandığını söyledi. Dere, Mahalle Kültürünü yaşatalım Işıklar sönmesin cümlelerini de sözlerine ekledi.

Aksu'da orman yangınıÖnceki Haber

Aksu'da orman yangını

Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!Sonraki Haber

Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!

Yorum Yazın

ÖLÜME TERK ETTİLER
BAŞKAN ERDOĞAN'DAN SURİYE AÇIKLAMASI
TUR MİNİBÜSÜ ŞARAMPOLE UÇTU
HAYVANCILIK YAPANLARA MÜJDE
MOTOSİKLET ÖLÜME GÖTÜRDÜ
BÜYÜKŞEHİR HİNDİ DAĞITTI
KONTROLÜ KAYBEDEN OTOMOBİL MOTOSİKLETE ÇARPTI 1'İ AĞIR 2 YARALI
ORMANLIK ALANDA BİN 115 KÖK KENEVİR ELE GEÇİRİLDİ
ZEYTİNLİKTE ERKEK CESEDİ BULUNDU
Antalya’da satılan üç konuttan birini yabancılar aldı

Başka haber bulunmuyor!