Android 8.1'in 2. Geliştirici Önizlemesi Erişime Açıldı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Android 8.1'in 2. Geliştirici Önizlemesi Erişime Açıldı!
Geçtiğimiz ay Android 8.1 için ilk geliştirici önizlemesini sunan Google, yeni güncellemeyi yayınlamaya başladı. Mevcut dev önizlemeyi geliştirici sitesinden indirebilirsiniz.

Google tarafından yayınlanan 8.1 geliştirici önizlemesi 2 indirilmeye hazır. Bu arada hemen belirtelim; yeni önizlemeler, OPP6.171019.012 yapı numarası ile geldi ve  Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 6P ve Nexus 5X ile uyumlu olarak bulunuyor.

Yine de 8.1'e sahip olmak isteyenler için iki yol var. Bunlardan ilki ve en kolayı cihazınızı Android Beta Programı’na kayıt etmek. İkincisi ise Google’ın yayınladığı Factory Image ya da OTA dosyalarını kullanmaktır. Son önizleme için kayıt olan kullanıcıların tekrar kayıt olması gerekmiyor.Android 8.1'in resmi olarak piyasaya Aralık ayında sürülmesi planlanıyor. Bu da demek oluyorki, eğer Google tarafından tüketici sürümü yayınlanmadan önce 8.1 deneyimi yaşamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. güncellemeyle birlikte Pixel Visual Core da aktif edilmiş olacak. Bu da geliştiricilerin artık görüntü işleme ve makine öğrenimi için uygulamalarını Google'ın ilk özel tasarlanmış eş-işlemcisine göre test edebilecekleri anlamına geliyor. Unutmayın, Pixel Visual Core desteği ikinci geliştirici önizleyicisine kadar ertelendi , bu yüzden test etmek isterseniz cihazlarınızı güncellemeniz gerekecek. Yine de belirtelim beta yazılım kullanmak riskleri de beraberinde getiriyor.

Kaynak:webtekno.com

Anahtar Kelimeler:
Uluslararası Olimpiyat Komitesinden, 5 Sporcuya Ömür Boyu Men Cezası!Önceki Haber

Uluslararası Olimpiyat Komitesinden, 5 S...

Çukur'a Dair Merak Edilen Ne VarsaSonraki Haber

Çukur'a Dair Merak Edilen Ne Varsa

Yorum Yazın

Normalleşmenin İlk Kademesi Başladı
Antalyaspor'a Uçak Sürprizi
Otogarlarda bilet bilmecesi
"Su içmeyi unutuyorum" diyorsanız dikkat
İçişleri Bakanlığından "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" konulu genelge
Yağlı Güreş Hasreti Bitiyor
Babasının tabancasıyla kayıplara karışan gencin cesedi ormanda bulundu
Seyir halindeki odun yüklü kamyonette yangın
Kadın doktor kocası tarafından göğsünden bıçaklanarak öldürüldü
Kiracısına kızdı, 2 metrelik sopa ile saldırdı

Başka haber bulunmuyor!