ASAT Sporcuları Madalyaları Topladı !

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ASAT Sporcuları Madalyaları Topladı !
BÜYÜKŞEHİR Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları okçuluk ve halterde kazandıkları madalyalarla dikkati çekti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in talimatı ile kurulan ASAT Gençlik ve Spor Kulübü farklı branşlarda elde ettiği başarılar ile göz dolduruyor. Güreşten basketbola çok sayıda farklı branşta yüzlerce genç sporcuyu bünyesinde barındıran bol madalyalı kulüpten bu kez üç branşta gurur veren başarı haberleri geldi.
OKÇULUKTA ALTIN MADALYA
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun Antalya'da düzenlediği 2018 Okçuluk Türkiye Şampiyonası'nın altın madalyası ASAT Gençlik ve Spor Kulübüne geldi. 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde gerçekleştirilen müsabakalarda, paralimpik okçuluk sporunun başarılı ismi ASAT sporcusu Zehra Özbey Torun, birinciliği elde ederek altın madalya kazandı.
ENGELLİ HALTERCİLERDEN 6 MADALYA
Konya'da düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Halter Şampiyonası'nda Asat Gençlik ve Spor Kulübü madalyaları kimseye bırakmadı. Yarışma süresince halterciler toplamda dört Türkiye şampiyonu çıkarırken, üç sporcu da Türkiye ikinciliği elde etti. Faruk Öztürk, Reyhan Polat, Serdal Kaya ve Serkan Çakmaz birinciliği elde ederken, Simge Poyraz ve Ufuk Kaynak da Türkiye 2'ncisi oldu.
ASAT'I MİLLİ FORMADA TEMSİL EDECEK
Futbolda Asatspor'un genç yeteneklerinden olan Mehmet Emin Özer, Rusya'nın Rostov Kenti'nde düzenlenecek olan turnuvada milli forma ile mücadele edecek. Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu karmasına seçilen ve U-19 Milli Futbol Takımında top koşturan sporcu, katılacağı uluslararası turnuvada Antalya'yı da temsil edecek.

Anahtar Kelimeler:
Borsa İlk Yarıda YatayÖnceki Haber

Borsa İlk Yarıda Yatay

En Güzel Bahçe Balkon YarışmasıSonraki Haber

En Güzel Bahçe Balkon Yarışması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!