Kanal V
Sevgiliniz Sizi Dinlemiyorsa Bu Haberi Mutlaka Okuyun!

Sevgiliniz Sizi Dinlemiyorsa Bu Haberi Mutlaka Okuyun!

Bazen ilişkilerde içinden çıkılmaz zamanlar olur. Birbirinize söylediğiniz şeylerin bir anlamı kalmamıştır çünkü birbirinizi dinlemez hale gelmişsinizdir. İşte bu gibi durumları atlatabilmek ve kendinizi sevgilinize dinletebilmeniz için bazı yöntemler bulunur. Eğer bunları denedikten sonra da konuşamıyorsanız, belki de ayrılık vakti gelmiştir.

Deveye hendek atlatacaksınız

Düşünün ki bir deve var ve uzun bacaklara sahip. Siz de bu deveye önündeki ona çok derin  gelen hendekten atlamak konusunda cesaret veriyorsunuz. Artık sizi dinlemeyen bir sevgiliye laf anlatmaya çalışmak işte bu kadar zor bir iştir. Bu nedenle ona nazikçe konuşmak istediğinizi ve bu konuşamama durumunun sizi çok üzdüğünü söyleyin. Eğer sizin üzülüp üzülmediğinizi önemsiyorsa sizi dinlemeye başlayacaktır. Hala dinlemiyorsa belki de ayrılmanın zamanı gelmiştir.

Sevgilinizin sizi dinlemesini sağlayacak 6 yöntem

Doğru zamanı yakalayın

Bir erkekle konuşacaksanız, maç izlerken, arkadaşlarıyla buluşmuşken ya da çok sevdiği hobisiyle uğraşırken  bunu yapmayı denemeyin. Erkekler kadınlar gibi çok yönlü değildir. Bu nedenle söylediğiniz hiç bir şeye kanalize olamayacaktır.

Sevgilinizin sizi dinlemesini sağlayacak 6 yöntem

Agresifleşmeyin

 

Bir konuşmaya agresif bir şekilde girmek sadece karşınızdakini de agresifleştirir. Bu nedenle eğer sinirli ve gergin hissediyorsanız konuşmak için doğru zamanda ve yerde değilsiniz demektir. Bunun yerine ortamı terkedin ve sakinleştikten sonra konuşmayı deneyin.

Sevgilinizin sizi dinlemesini sağlayacak 6 yöntem

Gülümseyin

Onunla konuşmak istediğizde yüzüne kocaman bir gülücük atın ve kibarca ikiniz hakkında biraz konuşmak istediğinizi söyleyin. Bu çok daha merak uyandırıcı bir giriş olacaktır. Konuşma boyunca aynı güleryüzü korumaya dikkat edin.

Sevgilinizin sizi dinlemesini sağlayacak 6 yöntem

Onun görüşlerine de önem verin

Konuşacak çok şeyiniz birikmiş olabilir. Siz de durmadan bunları anlatmak isteyebilirsiniz. Ancak karşı tarafın da düşüncelerini dinleyin ve size cevap vermek istediğinde sözünü kesmeyin. Eğer tek taraflı bir konuşma yaşarsanız bir süre sonra sizi dinlemeyi bırakacaktır.

Sıkıntılarınızın nedenlerini açıklayın

Konuşurken sadece sıkıntılarınızı dile getirmek yerine, sizi o sıkıntılı ruh haline sürükleyen süreç hakkında konuşun. Çünkü ancak o durumda dert yanıyor değil, nedenlerinizi açıklıyor olursunuz. Bu da karşınızdakinin sizi daha iyi anlamasını sağlar.Ege Denizi’nde avlanarak Trabzon’da satışa sunulan yaklaşık 1 buçuk metre boyundaki Orkinos, vatandaşların ilgi odağı oldu.

Siyah beyazlı klupten KAP'a yapılan açıklama şöyle:

Sinop’ta ölü yunuslar sahile vurdu.

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Sıla-Ahmet kural çiftinden kötü haber geldi.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, prensipte anlaştıkları Mousa Sow transferinin detaylarını açıkladı. Başkan Ay, “6 aylık bir anlaşmamız var. 800…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Afrin’deki teröristler teslim olmazsa orayı da başlarına yıkacağız, bu böyle biline. Bize verilen sözler tutulmazsa kendi göbeğimizi…

Kaynak: Hürriyet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.