Kanal V
Kadınların Erkeklere Söylediği Beyaz Yalanlar

Kadınların Erkeklere Söylediği Beyaz Yalanlar

Kadınların birçoğu dürüst, doğru ve açık sözlü olmak için gayret gösterirken, her zaman doğruyu söylemedikleri ortadadır. Bazen kadınlar yalanlar söyleyebilirler ve çoğu zaman, bunlar küçük beyaz yalanlardır. Öyleyse bu beyaz yalanları inceleyelim;

Kilo

Kadınlar erkekler söz konusu olduğu zaman çoğunlukla kendi kilolarını tam anlamıyla doğru olarak söylemezler. Bunu yaparken ya kafa karıştırıcı birkaç şey söyleyerek sizi sorunun tamamen uzağına çekerler ya da kilolarını olduğundan birkaç rakam daha düşük olarak söylerler.  Neredeyse bütün kadınlar kilolarıyla ilgili yalan söylemiyor, bazıları da bunu yapıyor çünkü daha ince olmak istiyorlar ve bu sayı doğru geliyor.

Bir Dakika İçinde Hazır Olacağım

Bunun ne anlama geldiğini gayet iyi biliyorsunuz. Duş alınacak, kişisel temizlik yapılacak, hangi kıyafetin giyileceğine, hangi iç çamaşırının daha iyi olduğuna karar verilecek, kat kat makyaj yapılacak ve herhangi bir aksilik olmazsa tüm hazırlık tamamlanacak. Yani erkek olarak biraz daha beklemelisiniz.

Bilmiyorum

Bu kadınların ağzından sık çıkan bir kelime. Fakat aslında bir kadın bilmiyorum diyorsa aslında ne olduğunu biliyor demektir. Kadınlar nükleer enerji santralleri gibi sezgiseldir ve kafalarında binbir senaryo ile uğraştıkları için bilmediklerini söylerler. Ancak vakti geldiğinde elbette tüm bildiklerini eteklerinden dökeceklerdir.

Ben İyiyim�

Kadınlar duygusal yaratıklardır. Bazen sinirlenirler, regl dönemleridir veya astrolojik hareketler nedeniyle gergindirler. Ancak nasıl oldukları sorulduğunda iyiyim derler ve eşlerinin kendilerini anlamalarını beklerler. Yani bir kadın size iyiyim diyorsa aslında iyi değildir ve ısrar etmeniz gerekir.

Kıskanç Değilimdir

Bunun büyük bir yalan olduğunu herkes biliyor. Tüm kadınlar öyle ya da böyle kıskanırlar ama belki de bazıları bunu başlarda belli etmemeyi tercih eder. Kadınlar kıskanç olmadıklarını söylerken aslında kendilerine güvendiklerini ifade etmek isterler. Ancak yine de gözleri eşlerinin üstündedir.Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay, gözde oluşan kırmızılığa dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, halk oyunları yarışması için Macaristan'a giden 16 dansçıdan 11'inin yurt dışına kaçtığı iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldığını…

Üzücü haberi başrolünü oynadığı 'Öteki Taraf' filminin galasında öğrenen Özcan Deniz, apar topar galadan ayrılıp hastaneye gitti

Duygusal anlamda sıkıntılı durumları anlatan kelimelere hiç dikkat ettiniz mi? Kalp kırıklığı, yürek dağlanması, kalp ağrısı gibi anlatımları kederimizi…

Lyn Slater 63 yaşında kendi halinde bir üniversite profesörüydü, şimdi ise stil ikonu. Hadi onu tanıyalım...

Erzurum’da 2 kişi, nesli tükenmekte olan ve koruma altına alınan yabani hayvanlar sınıfında yer alan vaşağı öldürüp fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Hürriyet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.