Kanal V
El Ele Tutuşma Şekline Göre İlişki Analizi

El Ele Tutuşma Şekline Göre İlişki Analizi

Belkide farkında değilsiniz ancak el ele tutuşma şekliniz ilişkiniz hakkında birçok şeyi ve nasıl bir çift olduğunuzu söylüyor.

Avuçları birleştirme

El ele tutuşma şeklinize göre ilişki analizi

Birbirinizin ellerini bu şekilde tutuyorsanız ilişkiniz şefkate dayanıyor demektir.

Birbirine geçmiş parmaklar

El ele tutuşma şeklinize göre ilişki analizi

Avuç içlerinin birbirine değmesi ve parmakların birbirine geçirerek el ele tutuşma, tutkulu bir ilişki ve birbirinize olan bağın kuvvetli olduğu anlamına gelir. Ancak bu şekilde el ele tutuşurken çiftlerin birbirlerinin ellerini sıkıca tutması önemlidir. Taraflardan biri gevşek bir şekilde tutuyorsa sıkıntı var demektir.

Tek parmakla tutma

El ele tutuşma şeklinize göre ilişki analizi

Bu şekilde el ele tutuşan çiftler özgür çiftlerdir. Bu tür çiftler birbirlerinin alanlarına ve mahremiyetine saygı göstermeyi bilir.

Diğer elle destek verme

El ele tutuşurken diğer elinizi destek gibi kullanırsanız bu iki taraf arasındaki bağın çok ciddi olduğuna işaret etmektedir. Ancak bu durum her zaman iyiye işaret değildir. 

Aynı zamanda taraflardan birinin çok kıskanç ve fazla sahiplendiği anlamına gelir.

 

El ele tutuşmadan yürüyorsanız bunun size özel bir durum olduğunu kesinlikle düşünmemenizi öneriyoruz. Ancak ilişkinizi bir an önce gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

SonhaberUzmanların gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre ülkelerin genel IQ ortalaması ve dünya geneline göre sıralaması açıklandı.

Sinema tarihimizin altın çağı olarak da hep bir gülümsemeyle hatırladığımız ve her karşılaştığımızda sıkılmadan tekrar tekrar izlediğimiz Yeşilçam filmlerinde…

Her insanın karakterini ayrıştıran çok fazla belirtiler olsa da oturuş biçimlerimizde karakterlerimize orantılıdır ve durumumuzu ifade edebilmektedir. İşte belli…

ABD’nin polis teşkilatı FBI (Federal Soruşturma Bürosu) seri katillerin ve psikopatların doğum tarihlerini yayınladı. Analiz ederek en çok suç…

Uzmanlar, göbek yağlarından şikâyet edenler için hem bel bölgesini incelten hem de göbek yağlarını eriten yedi pratik çözüm sunuyor.

İyi bir vücut yapısı için istenilen en başlıca özelliklerinden birisi uzun boydur şüphesiz. Boyumuz genellikle ergenlik çağlarımızda bir sıçrama…

18 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.