Kanal V
Bu Görüntüler Sizi Biraz Korkutabilir!

Bu Görüntüler Sizi Biraz Korkutabilir!

Bu görsellere baktıktan sonra, "Denizden Babam Çıksa Yerim" cümlesini bir daha kolay kolay söyleyemeyeceksiniz. İşte Rus balıkçıların avladığı o balıklar.

İnsanlık olarak hedeflerimizi sürekli olarak uzaya doğru yönlendiriyoruz, ancak aslına bakıldığında gezegenimizde hala keşfetmediğimiz yerler ve görmediğimiz hayvanlar var. Derin denizlerde yaşayan binlerce farklı tür var ve bu türler ışığın, yani güneşin ulaşamadığı yerlerde yaşıyorlar.

Rusya’nın Kuzey Kutbu’ndaki Murmansk limanında balıkçılık yapan Roman Fedortsov, denizin derin yerlerinden çıkan balıkları avlayarak hayatını sürdürüyor. Denizin 200 ila 1000 metre derinliklerinde daha önce görmediğimiz pek çok canlı türü olabiliyor. Okyanusların en derin yerinin 11.000 metreyi bulduğu düşünüldüğünde daha karşımıza çıkmayan çok farklı canlı türleri bulunabilir. Bugün sizlere Deforstsov’un ağına takılan birbirinden ilginç derin deniz canlılarını listeleyeceğiz. Deforstov’un geçen sene ağlarına takılan canlılara da aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

webtekno.comTelevizyonların dünkü reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Ölçüm şirketinin yaptığı bilgilendirmeye göre, bakın reyting sonuçları neden gecikti?

CHP Antalya 36’ncı İl Olağan Kongresi başladı. Kongrede en dikkat çekici görüntü, rahatsızlığından dolayı Almanya’da tedavi gören Deniz Baykal’ın…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi Mezunları Programı'nda konuştu. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Antalya’da yapımı devam eden alışveriş ve kültür merkezinde daha önce çalıştığını ve alacağı 4 bin TL’yi tahsil edemediğini ileri…

Türk sinemasının tartışmasız en komik serisi olan Hababam Sınıfı'nın işte hiç bilinmeyen özellikleri...

Yaptığı konuşmadaki ifadeleriyle kargaşa çıkarmak ve daha fazla gösteri yapılmasına neden olmak suçlamalarıyla tutuklandığı iddia edildi.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.