Kanal V
Vine Geri Dönüyor!

Vine Geri Dönüyor!

Vine'ın mucidi, yeni bir proje üzerinde çalıştığını bugün attığı Tweet ile doğruladı. Vine resmen geri dönüyor.

Kısa süre içerisinde sükse yapan Vine, diğer sosyal medya mecralarına yenik düşmüş ve kepenkleri kapatma kararı almıştı. Uzun bir süredir sesisizliğini koruyan Vine'ın mucidi Dom Hofmann, geçtiğimiz günlerde Vine'a benzeyen bir proje üzerinde çalıştığını açıklamıştı. 

Dom Hofmann bugün ise resmi Twitter hesabı üzerinden bir görsel paylaşarak bu projeyi resmen doğruladı. Dom Hofmann'ın paylaştığı görselde, Vine'ın yazı  fontu ile hazırlanmış ve yine Vine'ın yeşil tonu üzerine yerleştirilmiş "V2" dikkat çekiyor. Vine 2 olarak adlandırılan yeni Vine'ın, henüz ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

 

teknolojioku.com

Dom Hofmann, eğer yeni bir proje ile karşımıza çıkıp başarılı olmak istiyorsa bunu Vine 2 olarak değil yeni bir startup olarak sunmalı. Bakalım Vine efsanesi 2018 yılında küllerinden yeniden doğacak mı?Samsung, kadın tüketicilere özel olarak Galaxy S8+ SMARTgirl Limited Edition adında özel bir model satışa sunacak.

iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri resmi olarak ilk kez hızlı şarj destekleyen Apple akıllı telefonları…

Böylece kısa süre önce iOS beta sürümü için yayınlanan kısıtlı grup özelliği Android betaya da geldi.

Elon Musk, geçtiğimiz ay tanıtımını yaptığı Tesla Roadster isimli otomobilini Mars'ın yörüngesine gönderip sonsuza kadar uzayda döndürmeyi planlıyor.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.