Kanal V
Uzaylılarla İlgili İnanılmaz Araştırma!

Uzaylılarla İlgili İnanılmaz Araştırma!

Oxford Üniversitesi'nde görevli bilim insanları çarpıcı bir araştırmaya imza attı. Araştırmacılar, evrim teorisini uzaylıların davranışlarını tahmin etmek için kullandı ve uzaylıların 'neye benzediği' konusunda ilginç sonuçlara ulaştı.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; İngiltere'de yer alan Oxford Üniversitesi'nde görevli bilim insanları uzaylıların dış görünüşüyle ilgili yeni bir araştırmaya imza attı.

Bugüne kadar 'alien' olarak nitelendirilen bir yapıya benzetilen uzaylıların dış görünüşünün sanılanın aksine böyle olmadığı, hatta insanlarla benzer özellikler taşıdığı öne sürüldü.

 

Uzaylılarla ilgili inanılmaz araştırma! Aslında onları tanıyor muyuz?

 

Araştırmacılar, canavar ve benzeri varlıklara benzetilen uzaylıların aslında insan formunda olabileceğini ve benzer organizmalara sahip olabileceklerini öne sürdü.

Evrim teorisinin uzaylılar üzerindeki etkisini inceleyen uzmanların teorisi, yabancı yaşam biçimlerinin doğal seleksiyona uğradığı ve bizim gibi zamanla daha güçlü hale geldiği argümanını destekliyor.

Araştırmanın baş yazarı Sayın Sam Levin, 'Bugüne kadar uzaylıların, slikonu andıran bir deriye sahip olduğu, DNA'larının olmadığı ve nitrojen soludukları söyleniyordu. Ancak yaptığımız araştırmalar bunun aksine işaret ediyor' dedi.

Levin ayrıca, 'Yine de uzaylılar için 'Büyük iri gözleri var ve iki ayakları üzerinde yürüyorlar diyemeyiz' dedi.

 

Uzaylılarla ilgili inanılmaz araştırma! Aslında onları tanıyor muyuz?

 

Levin, uzaylılar arasında da hiyerarşik bir düzenin olduğunu vurgularken, bazı organizmalarının insanlardaki gibi geliştiğini belirtti.

 

SonhaberCIA'in kamuoyuna açıkladığı belgeler arasında ilginç bir detay dikkat çekti. CIA'in yayınladığı belgeye göre Uzaylılar, 23 Rus askerini taşa…

İngiliz bilim insanı Stephen Hawking'in girişimiyle kurulan bir teleskop ağı, Dünya'ya 3 milyar ışık yılı uzaktaki bir galaksiden güçlü…

Saatte yaklaşık 70 km hız yapabilen bu akıllı tren, "Autonomous Rail Rapid Transit" olarak adlandırılıyor.

Amerikan ordusu tarafından kullanılmak üzere, yeni teknolojiler üretmekle sorumlu ABD Savunma Bakanlığı'na bağlı bir devlet kurumu olan DARPA'dan yeni…

Bilim adamları, beynin "hafıza" bölümünde istenmeyen düşünceleri bastırmamızı sağlayan kilit öneme sahip bir kimyasal keşfetti.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.