Kanal V
Roger Waters'ı kızdırdılar

Roger Waters'ı kızdırdılar

Efsane müzik grubu Pink Floyd’un ortak kurucularından olan Roger Waters, 74 yaşında ve birçok müzisyenin aksine emeklilik fikrine pek sıcak bakan biri değil.

Roger Waters, konserlere farklı amaçlarla gelinmesini istemiyor. Hele de böylesini…

Ünlü müzisyen, bugün resmi Facebook hesabında bir görsel paylaştı. Görsel, dünyanın en popüler alışveriş sitelerinden Ebay’e ait bir sayfa. Bir kullanıcı, Roger Waters’a Pink Floyd’un 1967 yılında yayınlanan The Piper at the Gates of Dawn plağını imzalattı ve ardından 599.99 dolar + 15 dolar fiyat etiketiyle satışa koydu.

Bu satış ilanından haberdar olan Waters da sayfasına “Ebay kullanıcıları lütfen konserlerden uzak dursun!” yazarak tepkisini kısaca dile getirdi. Aslında bu tip ilanlar uzun süredir var ve birçok müzisyen de bu konuya tepkilerini getirmeyi sürdürüyor. Bir süre önce Guns N’ Roses’ın frontman’i Axl Rose da sırf bu tip imzalı satışlara yol açtığı için albümleri imzalamayı bırakacağını dile getirmişti.

 

Cnn TürkEdirne'nin İpsala ilçesinde konser veren Aleyna Tilki, sahne almadan önce güvenlik gerginliği yaşandı.

Eda Erol'un Instagram hesabından Alişan'la ayrılığını duyuran paylaşım yapıldı. Daha sonra hesabın hack'lendiği ve ayrılık haberlerinin gerçek olmadığı ortaya…

İzmir’de yaşayan ve araştırma şirketi sahibi olan Gökhan Çağlar telefon dolandırıcılarının hedefinde. Farklı yöntemlerle bir çok kişiyi mağdur eden…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.