Kanal V
Prizma İlgi Odağı Oldu!

Prizma İlgi Odağı Oldu!

İlk olarak iOS platformu için sunulan, Temmuz 2016 tarihinde ise Google Play Store çıkışını yapan Prisma uygulaması hala kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Uygulama son olarak, 50 milyon kez indirilen Android uygulamaları arasına girmeyi başardı.

Prisma 50 milyon kulübüne katıldı!

Prisma, yapay zeka desteği ile fotoğraflarınızı bambaşka bir hale dönüştürmesiyle büyük beğeni toplamıştı. Arkasında küçük bir şirket olan uygulamanın 1,5 yıldan kısa sürede 50 milyon indirme barajını aşması önemli bir başarı. Öte yandan, uygulama en popülerler arasında yer alsa da kullanıcıların uygulamayı ne kadar aktif şekilde kullandığı konusu belirsiz.

Uygulamanın hızla yükselişe geçmesinde, geliştiricilerin kullandığı algoritmanın fotoğrafları Picasso ve Munk gibi büyük sanatçıların tarzlarını kullanarak, sanat eserleri olarak sunması önemli rol oynadı. Ayrıca, çıkışından birkaç ay sonra uygulamanın birçok yeni filtre daha kazandığını da not olarak düşelim.Uygulama ilk çıktığında sosyal medya paylaşımlarında da kendisini oldukça belli etmişti. Son dönemde Prisma’nın kullanıldığı paylaşımların azaldığı ise dikkatlerden kaçmıyor.

Kaynak:Shiftdelete.netYakın zamana kadar PC monitörleri ve dizüstü bilgisayar ekranlarının HDR performansı için standart bulunmuyordu.Samsung CHG90 adlı monitörünü oluşturdu.

Samsung Gear S3 için bazı kullanıcıların son dönemde bataryadan şikayet etmesi sonrası, şirketten yeni bir güncelleme sunuldu.

Küresel pazarda yüksek fiyat etiketinden dolayı beklediği ilgiyi göremeyen iPhone X, Apple’ın fiyat politikalarında bir ilke neden olabilir. Ortaya…

Violetta Mailyan, iPhone'ları kasıtlı olarak yavaşlatarak insanları daha yeni iPhone modelleri almaya teşvik etmesi nedeni ile Apple'a 1 trilyon…

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.