Kanal V
PlayStation 4 İçin Kulaklık Seti!

PlayStation 4 İçin Kulaklık Seti!

Sony tarafından PlayStation 4 oyun konsolu için yeni bir kablosuz kulaklık setini duyuruldu.

PlayStation 4 Gold Wireless Headset neler sunuyor?

Geçtiğimiz yıl sunulan Platinum Wireless Headset sonrasında şirket, bu yıl da yeni Gold Wireless Headset modelini oyuncularla buluşturuyor. Yine basit bir form faktörü ile benzer tasarımın kullanıldığı ürün, özellik anlamında önceki modelden ayrılıyor. Öte yandan, kulaklık ve kafa bandı kısımlarının yenilendiğini belirtmekte fayda var. Ek olarak, gizlenmiş gürültü önleme özellikli iki adet mikrofon da ürüne eklenmiş durumda.

Sanal 7.1 çevresel ses ile kulaklardaki pası silme iddiasındaki kablosuz kulaklık seti, PlayStation VR ile de uyumluluk sunuyor. PSVR uyumluluğu ise 3.5 mm ses kablosu ile sağlanıyor. Bunun handikabı ise sesin pasif bağlantı dolayısıyla daha kısık gelmesi.

Ürünün Şubat ayı sonuna kadar 100 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaynak:Shiftdelete.netPlayStation Network için daha önce belirlediğiniz kullanıcı adından pişmansanız, Sony bunun için size bir şans daha tanıyabilir.

Apple, sınırlı sayıda kullanıcıdan geldiğinin altını çizdiği bir sorunun araştırmasına başladıklarını açıkladı. iPhone X gelen arama gecikmesi kullanıcıların canını…

Playerunknown’s Battlegrounds ya da kısa adıyla PUBG, 30 milyonu aşkın aktif oyuncusu ile son dönemin en çok konuşulan yapımlarından…

Geçtiğimiz ay içerisinde 1 milyondan fazla oyuncuyu banlayan ve bununla da yetinmeyeceğe benzeyen BattlEye bugün yeni önlemler alıyor.

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.