Kanal V
Performans Artışı Sağlayan GeForce 387.92 Güncellemesi Çıktı!

Performans Artışı Sağlayan GeForce 387.92 Güncellemesi Çıktı!

Nvidia, birçok sorunu gideren GeForce 387.92 güncellemesini yayınladı. Nvidia GeForce 387.92 ile gelen yenilikler haberimizde.

Nvidia, GeForce ekran kartları için yeni güncelleme yayınladı. Nvidia GeForce 387.92 isimli güncelleme ile başta Middle Earth: Shadow of War olmak üzere birçok oyunda performans artışı sağlanıyor. Nvidia GeForce 387.92 güncelleme içeriğine bakacak olursak; bu güncelleme ile Forza Motorsport 7'de ila % arasında bir performans artışı yaşanıyor.

Nvidia GeForce 387.92 güncellemesi ile OpenGL 4.61 desteği oyuna ekleniyor. Ayrıca Nvidia GameStream artık HDR teknolojisini destekliyor. Ancak bu özellik sadece Windows 10'da çalışıyor.

Güncelleme ile ayrıca SLI için Fast Sync desteği ekleniyor. Fast Sync; NVIDIA Maxwell GPU'ları için 4K'dan küçük herhangi bir çözünürlük ve NVIDIA Pascal ve sonraki GPU'lar için herhangi çözünürlüğü destekliyor.

Teknoloji Oku

 Nokia'nın yeni akıllı telefonu Nokia 8'in tanıtım gecesine katılan Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Irmak Ünal, Öykü Serter gibi isimler…

Araştırma şirketi Futuremark'ın yaptığı bir çalışma sonucu Apple’ın güncellemeler ile eski modelleri yavaşlattığı ve insanları yeni iPhone modellerine geçmeye…

Apple iPhone X'in yeni canlı görüntülerindeki ayrıntılar bir Apple çalışanını mı işaret ediyor?

iOS 11'in son güncellemesin'den sonra cihazların yavaşladığı belirtildi.

Apple'ın başı iPhone 8 yüzünden ağırayacak gibi görünüyor. Kasasından ayrılan iPhone 8 sayısı bugün yediye yükseldi!

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.