Kanal V
Meydan Okuma Zamanı!

Meydan Okuma Zamanı!

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, taciz ve seçimlere müdahale gibi birçok problemin yaşanmasının ardından şirketin "yapması gereken çok iş" olduğunu söyledi. Zuckerberg, bu yüzden 2018'in "bu önemli sorunların giderilmesine odaklanmak" için "kişisel meydan okuma" yılı olduğunu söyledi.

Zuckerberg ve ekibi 2009 yılından bu yana çeşitli konularda 'meydan okuma' projeleri gerçekleştiriyor. Bu projeler şimdiye kadar genellikle yeni insanlar tanışma ya da daha çok kitap okuma üzerine duruyordu. Bu açıdan bakıldığında bu yılın meydan okuması oldukça farklı bir alandan geliyor ve Zuckerberg'in işiyle doğrudan ilintili olarak görülüyor.

Zuckerberg yaptığı açıklamada, tüm hataları ve kötüye kullanımları engelleyemeyeceklerini ancak şimdiki durumda çok daha fazla hata yaptıklarını söyledi. Mark Zuckerberg, bu yıl başarılı olmaları halinde 2018'i daha iyi bir yerde bitirebileceklerini belirtti. Zuckerberg'in söyledikleri önemli bir yer tutuyor. Zira şirket, taciz gibi durumlara oldukça iyi niyetli bir şekilde yaklaşıyorken kuralları hatalı uygulayarak sıklıkla iyi niyetleriyle ters düşüyor.

Zuckerberg, şirketin bugüne kadarki durumundan daha fazla incinmişlikle ilgili sorunlarını kabul ediyor. Zuckerberg, büyük teknoloji şirketlerinin ve Facebook gibi büyük güçlü şirketlerine yönelik artan güvensizliğine dikkat çekiyor.

webtekno.comWhatsApp çöktü mü? Kullanıcılar, WhatsApp'ta yaşanan bağlantı sorununa ilişkin sosyal medya sitelerinde paylaşım yapmaya başladı. Saat 22:40 itibarıyla WhatsApp'a…

3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri?3 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sıralamasında Üst…

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Arda Turan transferiyle ilgili, "Böyle bir şey olursa Arda ile ilgili, Başakşehir ile…

Son dakika başkentte patlama oldu.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.