Kanal V
iPhone X Lansmana Saatler Kala Sızdırıldı!

iPhone X Lansmana Saatler Kala Sızdırıldı!

Şu aralar teknoloji gündeminin en önemli konusu iPhone X desek sanırım pek de yanılmış olmayız. Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel olarak tasarladığı yeni nesil iPhone modelinin bugün tanıtılması bekleniyor. Düzenlenecek olan özel bir etkinlikle tüm dünyaya tanıtılacak olan yeni nesil iPhone modeli, baştan aşağı değişen tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

iPhone’un HIV virüsü ile mücadele ve destek kapsamında satışa sunduğu özel kırmızı renk, iPhone X için de gelebilir. İşte konu ile ilgili detaylar.

iPhone X’in tanıtılmasına saatler kalmış olmasına karşın hala telefon hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise kırmızı renkli bir iPhone X ile ilgili.

Teknoloji gündemini az çok takip edenler bilirler. Apple kırmızı renkli ürünlerini bir hayır kampanyası kapsamında üretiyor. Yani kırmızı renkli ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmı HIV ve AIDS’in önlenmesine ilişkin yapılan ilaç programlarına aktarılıyor.

Apple iPhone 7 öncesinde kırmızı renkli ürünlerin satışından gelen 130 milyon dolarlık bir meblağın ilgili kurumlara aktarıldığını açıklamıştı.

Product RED olarak adlandırılan kampanya yeni nesil iPhone modeli, iPhone X ile de devam edecek gibi görünüyor. Zira yeni sızdırılan bir videoda kırmızı renkli iPhone X modeli göze çarpıyor. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Elbette şunu belirtmemiz gerekiyor. Bu videonun sahte olma ihtimali de hayli yüksek. Sonuç olarak yeni iPhone’a ait tüm detayları saatler sonra öğreneceğiz.

 

 

CNN


Haber'e ait Video


Apple'ın bir çok özelliği kesinleşen onuncu yıla özel telefonu iPhone 8'in ( geçici isim) 12 Eylül'de tanıtılması bekleniyor.

Apple, iPhone'un 10. yılına özel yeni akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtıma dair iki yeni detay belli oldu. 12 Eylül'de…

Gün geçmiyor ki Apple'ın yeni iPhone modeli hakkında yeni iddialar ortaya atılmasın.

iPhone 8'in çıkış tarihi kesinleşti; 12 Eylül'de ilk kez dünyanın göreceği Apple'ın son oyuncağını pek çok kişi bekliyor; ancak…

iOS 11 GM sürümünün duyurulmasıyla birlikte gelen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Face ID ardından ortaya çıkan bir başka yeniliğe…

Apple iPhone'un serisinin 12 Eyül'de tanıtılacak olan yeni ürünü iPhone X, ismi gibi birçok değişiklikle beraber görücüye çıkacak.

Teknoloji devi Apple'ın yeni telefonları ve diğer cihazlarına ilişkin bilgiler sızdı. Apple ürünlerini yakından takip eden blog yazarı John…


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.