Kanal V
iPhone 8 Yeni Emojilerle Geliyor!

iPhone 8 Yeni Emojilerle Geliyor!

iOS 11 GM sürümünün duyurulmasıyla birlikte gelen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Face ID ardından ortaya çıkan bir başka yeniliğe göre iPhone 8 ile birlikte yeni bir dönem başlıyor: Animoji!

Animojiler en basit tanımıyla emojilerin hareketlendirilmiş halleri. Ancak göründükleri kadar da basit değiller. Çünkü animojilere istenilen kişisel yüz ifadeleri iPhone kamerasına bakılarak verilebiliyor.   Face ID için geliştirilen 3D sensörler kişisel yüz ifadenizi algılayarak bu ifadeyi animojilere taşıyabiliyor. Animojiler için birbirinden eğlenceli bir çok karakter bulunuyor. Kendi animoji karakterlerinizi Messages uygulaması içerisinden anlık olarak yaratmak mümkün.

 

1505009004_0909201715061215045933.jpg

Yüz ifadelerinizi ve kafa hareketlerinizi aktarabileceğiniz animoji karakterleri daha gerçekçi ifadeler için kaşlarınızı, yanaklarınızı, çenenizi, gözlerinizi, dudaklarınızı ve ağız hareketlerinizi takip edebiliyor.

 

TeknolojiokuApple'ın merakla beklenen iPhone 8 modelinin fiyatı kesinleşti. iPhone 8, fiyatı ile çok can sıkacak.

Apple'ın bir çok özelliği kesinleşen onuncu yıla özel telefonu iPhone 8'in ( geçici isim) 12 Eylül'de tanıtılması bekleniyor.

Gün geçmiyor ki Apple'ın yeni iPhone modeli hakkında yeni iddialar ortaya atılmasın.

iPhone 8'in çıkış tarihi kesinleşti; 12 Eylül'de ilk kez dünyanın göreceği Apple'ın son oyuncağını pek çok kişi bekliyor; ancak…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.