Kanal V
İOS 11'de Güncelleme Fayda Etmedi!

İOS 11'de Güncelleme Fayda Etmedi!

iOS 11'deki klavye sorunları bitmiyor. Başka bir otomatik düzeltme hatası yeniden ortaya çıktı.

Eylül ayında yayınlanan iOS 11 güncellemesi önemli yeniliklerin yanında birçok hatayı da berberinde getirmişti. Apple, bu hataları düzeltmek için üç ara güncelleme yayınladı. Fakat hiçbirisi iOS kullanıcılarının dertlerine derman olmadı!

Bunlardan biri de klavye ayarlarındaki otomatik düzeltme sorunuydu. Hatırlarsanız yaklaşık bir ay önce bu özelliği kullanan bazı kullanıcılar, klavyede 'I' ya dokunduklarında A[?] olarak bir öneri aldıklarını bildirmişti ve Apple bu hatanın da düzeltildiği ara güncellemeyi birkaç gün sonra yayınlamıştı.

iOS 11.1.2 sürümünde ortaya çıkan klavye sorununda ise İngilizce klavyede "It" veya "Is" yazdığınızda klavye bunu otomatik olarak I.T şeklinde düzeltiyor. Sorunun önümüzdeki hafta yayınlanacak olan iOS 11.2 ile düzeltilmesi bekleniyor. Ancak güncelleme gelene kadar beklemek istemiyorsanız, Ayarlar>Genel>Klavye>Otomatik Düzeltme'den bu özelliği kapatabilir veya App Store'dan 3.taraf bir klavye yükleyebilirsiniz.

Kaynak:webtekno.comApple bugün yeni iOS 11.1.1 güncellemesini dağıtmaya başladı. Bu güncellemeyle beraber önemli iki sorun çözüldü.

KGI analistinin açıklamalarına göre Apple, 2018 yılında 5.8 inçlik modele ek olarak iki yeni iPhone X modeli sunacak. Bu…

Apple geçtiğimiz çeyrekte giyilebilir cihazlar piyasasında liderliğini bir kez daha korumuş durumda. Canalys raporuna göre şirket, 3.9 milyon adet…

Samsung, CES 2018'de birbirinden farklı 36 üründe ödül aldı. Bu ödüller, 9 Ocak 2018'de başlayacak fuarda tanıtılacak.

Samsung, tasarım ve diğer donanım özelliklerini tamamladığı Galaxy S9'u Android 8 ile test etmeye başladı.

Huawei, Honor markasının yeni amiral gemisi olan Honor V10'u düzenlediği lansman etkinliği ile resmen tanıttı.

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.