Kanal V
iOS 11 ile Haftanın Ücretsiz Uygulaması Tarih Oldu!

iOS 11 ile Haftanın Ücretsiz Uygulaması Tarih Oldu!

Apple, iOS 11 ile haftanın ücretsiz uygulamasını sessiz sedasız kaldırdı.

Apple, her hafta App Store'da bir uygulama ve oyunu ücretsiz olarak sunuyordu. iOS 10'a kadar devam eden bu uygulama iOS 11'in yayınlanması ile tarih oldu. iOS 11 ile bildiğiniz gibi App Store'un tasarımı baştan aşağıya değişiyor ve bizleri yepyeni bir görünüm karşılıyordu.

Bu değişimden dolayı Apple'ın ücretsiz uygulamaları sunmadığı ancak ilerleyen günlerde yine buna benzer bir bölümün oluşturulacağı düşünülüyordu. Ancak Apple, bu uygulamasını geri getirmek yerine, "Günün Uygulaması" isimli yeni uygulamasını başlattı.

Günün Uygulaması bölümünde App Store editörlerinin seçtiği kaliteli uygulamalar yer alıyor. Bu uygulamalar ücretliya da ücretsiz olabiliyor. Görünüşe göre artık Apple, her hafta ücretli olan bir uygulama ve oyunu ücretsiz olarak sunmayacak.

1507528000_ios11.jpeg

Teknoloji OkuTeknoloji geliştikçe ve yeni ürünler piyasaya çıktıkça, talep edilen ücretler de ciddi boyutlara ulaşmaya başladı.

ABD'li teknoloji devi Apple, yeni akıllı telefonları iPhone 8, 8 Plus ve X'in çevreye verdiği zararı açıkladı. iPhone X'in,…

Nokia'nın yeni akıllı telefonu Nokia 8'in tanıtım gecesine katılan Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Irmak Ünal, Öykü Serter gibi isimler…

BlackBerry, Android ile çalışan yeni telefonu Motion'ı tanıttı. Uygun fiyatlı BlackBerry Motion özellikleri haberimizde.

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.