Kanal V
İnstagram'da Ünlüler  Paylaşımlarından Ne Kadar Kazanıyor!

İnstagram'da Ünlüler Paylaşımlarından Ne Kadar Kazanıyor!

Hayatımıza iyiden iyiye etki eden sosyal medyanın önemli dallarından Instagram, artık hem bir haber hem de bir gelir kapısı...

Manchester merkezli bir teknoloji firması olan Inkifi'nin ürettiği bir uygulama Instagram kullanıcılarının bir fotoğraftan kazanabileceği parayı hesaplıyor. 

Inkifi'nin uygulamasına göre, ünlü isimlerin tek bir Instagram fotoğrafından kazandıkları miktarlar şöyle...

LeBron James: 189 bin dolar

 

Cara Delevingne : 228 bin dolar

 

Khloe Kardashian: 393 bin dolar

 

 

Kyle Jenner: 558 bin dolar

 

Ronaldo: 645 bin dolar

 

Geçtğimiz aylarda yapılan araştırmaya göre Instagram hesabından en fazla kazananlar listesinin ilk 10'una giren iki sporcu var... Bu isimlerden Real Madrid'ın Portekizli süper yıldızı Cristiano Ronaldo listede 3. sırada... Ronaldo, 104 milyon takipçisiyle, paylaşım başı 400 bin dolar gelir elde ediyor.

 

 

Listenin ilk 10'u içindeki bir diğer sporcu ise basketbol dünyasından. Cleveland'ın “Kral” lakaplı oyuncusu Lebron james 30.7 milyon takipçiyle 10. Sırada. Lebron paylaşım başına 120 bin dolarlık bir gelire imza atıyor.

 

Listenin zirvesinde 122 milyon takipçiyle genç şarkıcı Selena Gomez var. Gomez paylaşım başı 550 bin dolarlık bir gelir kalemine sahip.

 

Kim Kardashian (500 bin dolar)

 

Kylie Jenner (400 bin dolar)

.

Kendall Jenner (370 bin dolar)

 

Kourtney Kardashian (250 bin dolar)

 

Gigi Hadid (120 bin dolar)

 

 

 

Kaynak:ntv.com.tr

 

 Nobel ödüllü fizikçi Albert Einstein'ın 1922 yılında bir kuryeye bahşiş olarak verdiği 'mutluluk formülleri', kuryenin yeğeni tarafından açık arttırmada…

Son zamanların en popüler sosyal ağı olan İnstagram, yeni özelliği olan Superzoom'u kullanıcılarının hizmetine sundu. Superzoom'un Boomerang'dan sonra en…

Dünya tarihine zekasıyla ve başarısıyla damga vuran Albert Einstein'ın kendi adına belirlediği 10 altın kural...

Fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, gün geçtikçe daha da yetenekli hale geliyor.

Instagram, 24 saati geçen hikayelerinizi yeniden eklemenize izin veren özelliğini duyurdu. Bunun için hikaye seçiminde galeri rulonuzun derinliklerine inebilirsiniz.

Instagram, 24 saati geçen hikayelerinizi yeniden eklemenize izin veren özelliğini duyurdu. Bunun için hikaye seçiminde galeri rulonuzun derinliklerine inebilirsiniz.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.