Kanal V
Her iPhone X Birbirine Benzemiyor Bazıları Daha İyi

Her iPhone X Birbirine Benzemiyor Bazıları Daha İyi

iPhone X alırken belirleyebileceğimiz seçenekler sadece renk ve depolama alanı değil. Yeni yapılan bir araştırmanın sonuçlarına bakarak LTE ( yüksek hızlı kablosuz veri aktarma ) hızınızı da seçebilirsiniz. Apple hücresel radyo ihtiyacını, Qualcomm ve Intel olmak üzere iki farklı tedarikçiden karşılıyor.

Kullanıcılar telefonlarının hangi tip donanıma sahip olduğunu öğrenmek için seri kodları ile arama yapabilir. Örneğin, iPhone X A1865, Qualcomm'un radyo donanımını kullanıyor. ABD'de Verizon, Sprint veya US Cellular'ın yanı sıra Çin, Avustralya, Hindistan'da da satın aldıysanız satın alacağınız cihaz. Bununla birlikte, iPhone X A1901, Intel'in radyo donanımı kullanıyor ve AT & T ve T-Mobile tarafından ABD'de ve çoğu ülkede uluslararası olarak satılıyor.

Aynı ücret karşılığında alınan bu telefonlar içerisindeki özellik farkı moralleri bozsa da iPhone tarafından yapılan karşılaştırmada iPhone 7 Plus’ta olduğu kadar fark bulunmuyor. Kablosuz veri alma hızı olarak bakıldığında Qualcomm ciddi bir üstünlük sahibi, 93 saniyeye ile 120 saniye’lik bir fark var. Bununla birlikte Qualcomm modemi Intel'in modeminden 3 te 2 lik daha yüksek bir hız gösterdi.

Kaynak: http://www.webtekno.com/Bir Twitter kullanıcısının AirPods kutusunu nasıl bir iPhone X standına dönüştürdüğünü gösterdiği tweet viral oldu.

Gigabit LTE'nin telefonlara ne gibi artısı olduğunu merak ediyorsanız, bu yazı tam size göre olacaktır. iPhone X'un hız konusunda…

Türkiye'de ilk iPhone X'u resmi olarak kimin aldığı açıklandı.

iPhone X ile OLED ekrana geçen Apple, iPhone 8s ile LCD ekrana geri dönebilir.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.