Kanal V
Google'dan Yeni Uygulama!

Google'dan Yeni Uygulama!

Google, telefondaki gereksiz dosyaları temizleyen ve cihazı güncel tutan dosya yönetim uygulaması Files Go'nun final sürümünü Play Store'da yayınladı.

Google, hemen hemen her türlü akıllı telefon aracına sahip olmasına karşın birkaç hafta öncesine kadar Android kullanıcılarına özel bir dosya yönetim uygulaması sunmamıştı. Şirket, bu eksikliği Files Go’nun betasını yayınlayarak gidereceğini açıklamıştı.

Files Go, kısa süren beta sürecinin ardından nihayet kararlı sürümü ile Play Store üzerinden tüm Android kullanıcılarına sunuldu. Artık Google’ın resmi dosya yönetim uygulaması ile dosyalarını yönetebilir, gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz.Files Go kesinlikle daha önce duymadığınız bir hizmet vermiyor. Yalnızca bu hizmetleri daha hızlı, kararlı ve basit bir şekilde gerçekleştiriyor. Files Go ile cihazınızı hızlandırabilir, dosyalarınızı kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Kaynak:webtekno.comSamsung, tasarım ve diğer donanım özelliklerini tamamladığı Galaxy S9'u Android 8 ile test etmeye başladı.

Samsung, yeni geliştirdiği bir metod ile bataryaların 5 kat daha hızlı edilebileceğine inanıyor. Samsung, yeni teknolojisinin elektrikli araçlar için…

Apple, iOS 11.2'nin 5. Beta güncellemesini yayınladı. Herhangi bir yeni özelliğin bulunmadığı güncelleme, iOS 11.2'nin final sürümünün habercisi olabilir.

Samsung, kadın tüketicilere özel olarak Galaxy S8+ SMARTgirl Limited Edition adında özel bir model satışa sunacak.

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, Apple tarafından 2018 yılı ürün serisine daha hızlı ve daha çok yönlü devre kartları…

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.