Kanal V
Facebook'da Sürpriz Bir Yenilik!

Facebook'da Sürpriz Bir Yenilik!

Sadece yakın arkadaşlarınızın görebileceği bir özel Facebook profili oluşturmak yakında mümkün hale gelebilir.

Sadece yakın arkadaşlarınızın görebileceği bir özel Facebook profili oluşturmak yakında mümkün hale gelebilir. Facebook, özel profil modu için test sürecine başlamış durumda.

Facebook özel profil modu için çalışıyor

En son Android için Facebook betasının APK dosyasını mercek altına alan Devesh Logendran tarafından fark edilen özelliğe ait Özel Profil Oluştur düğmesinin henüz çalışmadığı ve bu özelliğin ne şekilde hizmet vereceği henüz bilinmiyor.

Hali hazırda profil detaylarınızı ve Zaman Tüneli paylaşımlarını kimlerin görüp göremeyeceğini belirleyebiliyorsunuz. Yani bu yenilik varolan bir özelliği farklı bir biçimde sürdürüyor da olabilir. Ayrıca, bu tamamen yeni bir özellik ise, yakın arkadaşlarınız profilinizin bu özel sürümünü görüntülediği bilecek mi o da ayrı bir merak konusu.

Gizlilik ve güvenliğine önem veren kişilerin de Facebook platformuna adım atmasını kolaylaştırabilecek olan özelliği, Google Plus ile sunulan çevreler (circles) özelliğine de benzetmek mümkün. Kısacası en yakın arkadaşlarınızı, eş dosttan ayırmak kolay hale gelecek.

Tabii ki Facebook'un sürekli olarak yeni özellikleri test ettiğini ve bazılarının hiçbir zaman sunulmayabileceğini de aklımızın bir köşesinde tutmamız gerekiyor.Tayland'ın, kraliyet ailesine eleştiri içeren sayfaları kapatması için Facebook'a tanıdığı süre doldu ancak ülke sosyal ağa erişimi hala kesmedi.

Facebook'ta mesai arkadaşının dedikodusunu yaptığı ortaya çıkan işçi işten atıldı.

Ayda 2 milyar aktif kullanıcısı olan ABD merkezli sosyal medya devi Facebook, çok yakında kullanıcılara internet üzerinden canlı yayın…

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Facebook ve Instagram'da dünya geneli olarak bir erişim sorunu yaşanıyor. Çok sayıda kullanıcı, bir…

Facebook, online çöpçatanlık uygulaması Tinder benzeri bir özelliğini test etmeye başladı.

Son dönemde dünya gündeminde geliştirdiği yapay zeka teknolojisi ile çeşitli çalkantılara neden olan Facebook, bu teknolojiyi robotlarla buluşturmayı amaçlıyor.…

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, İspanya'da 1.2 milyon euro para cezasına çarptırıldı.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.