Kanal V
Ethereum’un Kurucu Ortağı İddia Ortaya Attı!

Ethereum’un Kurucu Ortağı İddia Ortaya Attı!

Ethereum’un kurucu ortağı ve eski CEO’su olan Charles Hoskinson, kripto para piyasasının bir çöküş yaşadıktan sonra konsolidasyon olacağını söyledi.

Ripple’la birlikte piyasanın en değerli ikinci kripto para olma savaşını sürdüren Ethereum’un kurucu ortağı ve eski CEO’su olan, şu sıralar da Blockchain araştırma firmas IOHK’yı yöneten Charles Hoskinson, kripto para dünyasıyla ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.Birçok teknoloji firmasının temellerinin zayıf olduğunu, yeterli teknolojiye sahip olmadıklarını ya da gerçekçi olmayan projelere imza attıklarını söyleyen Hoskinson, bu girişimlerin günün birinde başarısızlığa uğrayacağını ve piyasada söz sahibi olamayacaklarını söyledi.

Yine de bu firmaların yeterli fonlama bulmaya devam ettikleri sürece çöküşe geçmeyeceklerini söyleyen Hoskinson,  "Problem şu ki bu şirketlerin birçoğunun çok parası var. 1 milyar dolar sermayeniz varsa yılda 5-10 milyon doları yaktığınızda çökmeniz çok zordur" dedi.   Bunun dışında son günlerin en çok konuşulan kripto para birimi Dogecoin oldu. 2013 yılında tamamen şaka amaçlı piyasaya sürülen fakat 2 milyar dolarlık piyasa değerini aşan Dogecoin’in kurucusu, geçtiğimiz cuma günü yaptığı açıklamada yaklaşık 2 yıldır herhangi bir güvenlik güncellemesi yapmadıklarını belirtmişti.

Kaynak:Webtekno.comLas Vegas’da düzenlenen CES 2018 kapsamında Sony yeni modellerini tanıtıyor. Yenilenen tasarım diliyle birlikte karşımıza çıkan Sony, Xperia XA2…

Ekranı içinde parmak izi okuyucunun bulunacağı ilk akıllı telefon, Vivo tarafından CES 2018 etkinliğinde tanıtılacak. İşte, ekrandan parmak izi…

Son 10 yıl içinde üretilmiş neredeyse bütün işlemcilerde bulunan iki tasarım hatası sebebiyle, kullanıcı verilerinin kolayca çalışabildiğinin ortaya çıkması…

Casio, CES 2018 etkinliğinde tanıttığı G-Shock Rangeman GPR B-1000 ve sınırlı sayıdaki Pro Trek WSD-F20 yeni akıllı saat modelleri…

Görünen o ki BlackBerry markası, KEYone ve Motion gibi akıllı telefon modellerinin vermiş olduğu güvenle durgunluk döneminden çıkıyor.

Tesla’nın şu ana kadar rakipsiz olduğu bir alanda artık çok büyük bir rakibi var. Elektrikli SUV Byton resmen tanıtıldı.

İş dünyası ve öğrencilerden sonra oyuncuların da dikkatini çekmek isteyen Dell, uyarlanabilir Inspiron 5680 masaüstü bilgisayarı tanıttı!

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.