Kanal V
Dünyanın 3D Kavisli İlk Sağlam Telefonu!

Dünyanın 3D Kavisli İlk Sağlam Telefonu!

Dünyanın ilk 3D kavisli amiral gemisi özelliklere sahip sağlam akıllı telefonu Vernee Active tanıtıldı.

Vernee Active, şirketin birinci sağlam cihazıdır ve son zamanlarda oldukça popüler hale gelerek sağlam telefon pazarında yeni bir değişim ve atılım getiriyor. Amiral gemisi düzeyinde özellikleri şık tasarımı ile harmanlanıyor. Active, 3D eğri tasarımı ile dünyanın ilk sağlam telefonu olacak.

İlk görüşte, Vernee Active sağlam bir telefon olmaktan çok hoş bir tasarıma sahip. 5.5 inç ekran ve 3D kavisli tasarım, modaya uygun ve zarif görünmesini sağlıyor. Oldukça sağlam bir cihaz olmasına rağmen piyasadaki sağlam olmayan akıllı telefonlardan farkı yoktur.

Dayanıklı cihazların sağlam olması, suya dayanıklılığı, toz geçirmezliği ve düşmeye karşı dayanıklı olması gerektiği için, 3D eğri camlı 5.5 inç ekrana sahip bir telefon, tasarımcılar için gerçek bir bilmece. Çünkü üretim zorlaşıyor. Düşme testi farklı yanlardan ve yüksekliklerden yapıldığı için, tasarımı mükemmelleştirmek için malzemelerin yanı sıra görüntü boyutu da dikkate alınmalıdır. Yukarıdaki tüm kısıtlamalara rağmen, Vernee, sağlam fakat güzel bir telefon geliştirmeyi başardı.

teknolojioku.comGalaxy Note8 ile iPhone X, kozlarını video testinde paylaştı. Bakalım hangisi daha iyi video çekiyor?

iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri resmi olarak ilk kez hızlı şarj destekleyen Apple akıllı telefonları…

Ankara’da Yenimahalle Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, farkındalık oluşturmak amacıyla Güvenpark’ta kitap okudu.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.