Kanal V
Apple'ın Gizli Projesi Sızdırıldı!

Apple'ın Gizli Projesi Sızdırıldı!

Apple'ın henüz resmi veya gayriresmi bir açıklamada bulunmadığı fakat hakkında çok fazla söylentiler olan gizli projesi patent başvurusu yaparken sızdırıldı.

ABD merkezli teknoloji devinin üzerinde çalıştığı proje patent başvurusu ile deşifre oldu. T228 kodlu 2020'de tanıtılması planlanan proje sanal gerçeklik üzerine odaklanıyor. Geçtiğimiz aylarda sanal gerçeklik gözlükleri üzerine çalışmalar yaptığı öne sürülen Apple bu patent başvurusu ile iddiaları doğrulamış oldu.

1510224288_fsb3yofff0cagclm8ybtia.jpg

 

ABD merkezli teknoloji devinin üzerinde çalıştığı proje patent başvurusu ile deşifre oldu. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, Apple'ın sanal gerçeklik gözlükleri 2020 yılında raflardaki yerini alacak. iOS benzeri bir işletim sistemine sahip olacak gözlük reality OS isimli bir sistem ile çalışacak.

1510224279_tkye20xdkiqvtguzbjda.jpg

Apple'ın CEO'su Tim Cook, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada arttırılmış gerçeklik teknolojisinin önemine değinmiş ve Apple'ın bu alana yöneleceğinin sinyallerini vermişti. Ancak şirketin T228 kodlu proje ile ilgili henüz resmi bir açıklaması bulunmuyor.

 

TeknolojiokuApple'ın İrlanda'nın Galway şehrinde inşa etmek istediği veri merkezine yönelik iki itiraz Yüksek Mahkeme tarafından reddedildi. Veri merkeziyle kente…

Apple, 2012’nin sonlarına doğru iOS 6 işletim sistemiyle sunduğu Maps Türkiye ile ilgili bir hata ile gündemde.

Apple'ın CEO'su Tim Cook, bir iPhone X satın almak için nasıl bir ödeme planı çıkarabileceğinizi açıkladı.

Açıklanan rakamlar, Apple'ın piyasa değerinin 868 milyar dolara yükseldiğini gösteriyor.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.