Kanal V
Apple Sonunda Bekleneni Yaptı! Ucuz iPhone Geliyor

Apple Sonunda Bekleneni Yaptı! Ucuz iPhone Geliyor

Apple, kullanıcılarının çağrısına kulak verip, ucuz iPhone modeli ile çok yakında karşımıza çıkabilir. Peki, bu ucuz iPhone'un özellikleri ve kullanışı nasıl olacak?

Apple, son dönemde ülkemizdeki iPhone fiyatları ile çok konuşuldu. Dış basında fiyat konusunda eleştirilmeyen Apple, iPhone X'in 999 dolarlık fiyatı ile dış basında da oldukça tepki topladı. Zamanında iPhone 5C ile daha uygun fiyatlı bir iPhone modeli ile karşımıza çıkan Apple, önümüzdeki yıl ucuz iPhone serüvenine devam edecek gibi görünüyor.

Ucuz iPhone 2018'de gelebilir

Söylentilere göre; 2018 yılında uygun fiyatlı bir iPhone modeli ile karşılaşacağız. iPhone X ile artık OLED ekrana geçen Apple, elindeki LCD ekranları bu ucuz iPhone modellerine entegre edecek. Bu sayede üst segmentte OLED panel, alt segmentte ise LCD panel göreceğiz.

iPhone 5C gibi plastik bir kasa ile gelmesi beklenen ucuz iPhone modelinin, işlemci ve RAM tarafından nasıl bir konfigürasyona sahip olacağı henüz bilinmiyor. Ancak tahminimize göre bu modellerde 2 GB RAM ve Apple A10yonga seti kullanabilir. 

1506939167_orig-iphone-5c-8.jpg

Uygun fiyatlı demişken, yeni ucuz iPhone'ların ülkemizde; 2.000 TL ile 2.799 TL arasında satılmasını bekliyoruz. Özellikle iPhone'un muadili telefonların bu fiyat aralığında olması, Apple'ı fiyat konusunda bir hamle yapmaya zorlayabilir.

 

Teknolojioku12 Eylül 2017, Apple’ın en tarihi günlerinden biriydi ve şirket iPhone X ile karşımıza çıktı. Ancak sürenin yetersizliğinden midir…

Apple’ın gözde cihazı iPhone X için yaş sınırlaması geldi. Söz konusu cihazın en önemli özelliklerinden biri olan Face ID…

Apple bugünlerde, giderek artmaya başlayan iPhone 8 Plus'ın bükülme sorunlarıyla uğraşıyor.

ABD'li teknoloji devi Apple, yeni akıllı telefonları iPhone 8, 8 Plus ve X'in çevreye verdiği zararı açıkladı. iPhone X'in,…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.