Kanal V
Apple, iOS 11 Güncelleme Listesini Yayınladı

Apple, iOS 11 Güncelleme Listesini Yayınladı

Apple, iOS 11'e güncellenecek iPhone ve iPad'lerin listesini yayınladı.

Apple, dün iOS 11 için 19 Eylül çıkış tarihini açıkladı ve tahmin edebileceğiniz gibi, yeni iPhone 8, 8 Plus ve X, iOS 11 ile kutudan çıkacak. iPhone ve iPad modellerinin geri kalanı ise ios 11’e güncellenecek. Her zamanki gibi, bu gelecek güncelleme ile bazı kazananlar ve kaybedenler var. Yani Apple'ın aşağıdaki listesinde görebileceğiniz gibi, eski iPhone'ların ve Apple tabletlerin hiçbiri iOS 11 güncellemesini almayacak.

 1505368766_iphones-ipads-ipods-ios11.png

iPhone 5 ve altı veya orijinal iPad mini'nin her hangi birisi yeni özelliklerden herhangi biri için güncellenmeyecek. Hangi cihazların hangi özelliklere sahip olacağına gelince, bu her zamanki gibi donanıma bağımlıdır.

 

TeknolojiokuiOS 11'in 5. beta sürümünde ne gibi yenilikler var? Daha çok tasarımsal anlamda iyileştirmeler sunan güncellemeye göz attık.

Apple'ın mobil işletim sistemi iOS 11 ve Goolge'ın mobil şletim sistemi Android O'da gelen en yeni özellikler haberimizde!

ABD’li teknoloji devi Apple’ın ödeme sistemi olan Apple Pay Cash’e, iOS 11 ile birlikte yeni bir güvenlik tedbiri daha…

Apple'ın yeni iOS sürümü ile iPhone kullanıcılarının belki de en çok canını sıkan sorun ortadan kalkacak. iOS 11 ile…

Apple 13 Eylül’de düzenlenecek olan özel etkinlikte yeni iPhone modelleri ve yeni işletim sistemi iOS 11’i tanıtacak. Peki iOS…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.