Kanal V
Apple Bugün Tanıtacağı Ürünleri Yanlışlıkla Paylaştı!

Apple Bugün Tanıtacağı Ürünleri Yanlışlıkla Paylaştı!

Amerika'nın ünlü kredi kartı şirketlerinden Discover, web sayfasında yaptığı paylaşımda Apple'ın konferans detaylarını açık etmiş olabilir.

Dün akşam kredi kartı şirketi Discover'ın web sayfasında, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X Edition, Apple Watch 3, iPod Touch(7. nesil) ve Apple TV’nin(2017) sürümlerinin isminin bulunduğu bir açıklama yazısı yer aldı. Olayın farkına varılır varılmaz kaldırılan açıklama, bu akşam saat 20:00’da yapılacak Apple konferansında nelerin tanıtılacağını gözler önüne seriyor.

Anlaşıldığı kadarıyla geceye damgasını vuracak ürünler yalnızca telefonlar olmayacak. Apple TV’den iPod’a kadar pek çok yeni cihaz bu gece düzenlenecek konferansla birlikte alıcılarının karşısına çıkacak. Konferansta pek çok yeni cihaz bulunmasına rağmen, çevre birimleri ve kampanyalar açısından da özel içerikler çıkacak gibi duruyor.

Geçen sene satışa sunulan ve herkesin beğenisini kazanan AirPods, bu çevre birim örneklerinden birisi. AirPods’ların dışında hediye kartları ve sayısız farklı fırsat ürünü yer alıyor.

Çıkış tarihi yaklaştıkça heyecanımızın da arttığı iPhone’lara olan özlemimiz bitiyor ve cihazlar bu akşam Steve Jobs salonunda düzenlenecek etkinlikle duyuruluyor. Telefonlarla birlikte tanıtılacak diğer cihazlar da konferansın önemli detaylarını oluşturacak.

 

WebteknoTeknoloji dünyasında tüm firmalar birbirlerinin özelliklerini kopyalamakta ve özelleştirip kullanmaktalar. Ancak Samsung'un eşsiz bir özelliği bulunuyor ve Apple buna…

Apple'ın yeni iOS sürümü ile iPhone kullanıcılarının belki de en çok canını sıkan sorun ortadan kalkacak. iOS 11 ile…

iOS 11 GM sürümünün duyurulmasıyla birlikte gelen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Face ID ardından ortaya çıkan bir başka yeniliğe…

Apple iPhone'un serisinin 12 Eyül'de tanıtılacak olan yeni ürünü iPhone X, ismi gibi birçok değişiklikle beraber görücüye çıkacak.

Teknoloji devi Apple'ın yeni telefonları ve diğer cihazlarına ilişkin bilgiler sızdı. Apple ürünlerini yakından takip eden blog yazarı John…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.