Kanal V
Android Sistemde Whatsapp Kullanıyorsanız Sakın İndirmeyin!

Android Sistemde Whatsapp Kullanıyorsanız Sakın İndirmeyin!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bu aralar sahte ikizi ile gündemde.

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp'ın başı sahte bir uygulama ile dertte. Android uygulama marketi Google Play'de yer alan sahte WhatsApp uygulamasını şu ana kadar 1 milyon kişi telefonlarına indirdi. Gelen ilk bilgilere göre, uygulama kişisel verilerin çalınması için kullanılmadı.Ancak siber güvenlik uzmanları kullanıcıları bu uygulamayı telefonlarından silmeleri yönünde uyarıyor.

 

 

Kaynak: ntv.com.trWhatsApp artık akıllı telefonlarımızın olmazsa olmazlarından ve neredeyse herkes kullanıyor. Peki bütün özelliklerini de herkes biliyor mu?

Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü (ASAT) daha hızlı hizmet sunabilmek için ‘ASAT WhatsApp İhbar Hattı’ kurdu.

WhatsApp, gönderilen mesajı her iki taraftan silmeye yarayan özelliği devreye soktu.

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir kişi, iş arkadaşlarının yer aldığı WhatsApp grubuna kafasına dayadığı silahla çekilmiş fotoğrafını gönderip intihar etti.…

MURATPAŞA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNİN YER ALDIĞI WHATSAPP GRUBUNDA, CHP'Lİ BİR MECLİS ÜYESİNİN, BİR VATANDAŞIN CUMHURBAŞKANI VE POLİSLERİ ELEŞTİREN VİDEOSUNU…

Facebook’a ait mesajlaşma servisi WhatsApp’ın bugün öğlen saatlerinde yaşadığı global sorunun arkasında yazılımsal bir hata olduğu açıklandı.

WhatsApp'ın 3 ayda bir çökmesinden bıkan Facebook, soruşturma başlatma kararı aldı.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.