Kanal V
Android 8.1'in 2. Geliştirici Önizlemesi Erişime Açıldı!

Android 8.1'in 2. Geliştirici Önizlemesi Erişime Açıldı!

Geçtiğimiz ay Android 8.1 için ilk geliştirici önizlemesini sunan Google, yeni güncellemeyi yayınlamaya başladı. Mevcut dev önizlemeyi geliştirici sitesinden indirebilirsiniz.

Google tarafından yayınlanan 8.1 geliştirici önizlemesi 2 indirilmeye hazır. Bu arada hemen belirtelim; yeni önizlemeler, OPP6.171019.012 yapı numarası ile geldi ve  Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 6P ve Nexus 5X ile uyumlu olarak bulunuyor.

Yine de 8.1'e sahip olmak isteyenler için iki yol var. Bunlardan ilki ve en kolayı cihazınızı Android Beta Programı’na kayıt etmek. İkincisi ise Google’ın yayınladığı Factory Image ya da OTA dosyalarını kullanmaktır. Son önizleme için kayıt olan kullanıcıların tekrar kayıt olması gerekmiyor.Android 8.1'in resmi olarak piyasaya Aralık ayında sürülmesi planlanıyor. Bu da demek oluyorki, eğer Google tarafından tüketici sürümü yayınlanmadan önce 8.1 deneyimi yaşamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. güncellemeyle birlikte Pixel Visual Core da aktif edilmiş olacak. Bu da geliştiricilerin artık görüntü işleme ve makine öğrenimi için uygulamalarını Google'ın ilk özel tasarlanmış eş-işlemcisine göre test edebilecekleri anlamına geliyor. Unutmayın, Pixel Visual Core desteği ikinci geliştirici önizleyicisine kadar ertelendi , bu yüzden test etmek isterseniz cihazlarınızı güncellemeniz gerekecek. Yine de belirtelim beta yazılım kullanmak riskleri de beraberinde getiriyor.

Kaynak:webtekno.comGeçtiğimiz yıl Samsung’un telefonlarında kullanmaya başladığı ısı boruları, ısınan akıllı telefonlara başarılı bir çözüm olsa da artan maliyetler sonucunda…

iPhone X ile OLED ekrana geçen Apple, iPhone 8s ile LCD ekrana geri dönebilir.

Galatasaray futbol takım kaptanı Selçuk İnan, Samsung’a tazminat davası açtı. Selçuk İnan S8 adıyla tanındığını ve bu ismi patentinin…

Güney Kore'nin iki büyük teknoloji devi olan Samsung ve LG, 2018 yılının ilk amiral gemileri olacak Galaxy S9 ve…

Eğer bir iPhone'unuz varsa bugün kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Kaynak: KanalV İnternet

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.