Kanal V
Android 8 Ne Zaman Geliyor?

Android 8 Ne Zaman Geliyor?

Essential Phone için Android 8.0 Oreo güncellemesi çok yakında hazır hale geliyor. Çünkü Google ve Essential firmaları en son Android sürümünün testlerine çoktan başladı bile.

Essential Phone Ne Zaman Güncellenecek?

Essential Phone uzun bir sürenin ardından yeniden Reddit üzerinde bir AMA’nın konuğu oldu. Bu soru cevap sekansı boyunca da birbirinden ilginç sorular yöneltildiğini söylemek mümkün. Yine de bu sorular arasında bizleri en çok ilgilendireni tabii ki cihazın ne zaman Android 8.0 sürümüne geçiş yapacağı yönündeki soru oldu.Android’in en son sürümünün testlerinin çoktan başladığını ve tamamlanmak üzere olduğunu belirten geliştiriciler, Android 8.0‘ın halka açık betasının önümüzdeki birkaç hafta içerisinde kullanıcılara dağıtılmaya başlanacağını bildirdi.

AMA yalnızca bununla da sınırlı kalmadı ve cihazın Pure White adı verilen ve Saf Beyaz olarak dilimize çevirebileceğimiz modelinin üretiminin tamamlandığını da ortaya çıkardı. Bunun yanında da Ocean Depths ve Stellar Grey adı verilen iki farklı renk seçeneğinin de yolda olduğu belirtildi.

Shift Delete .NETGoogle, sizi kötü niyetli uygulamalardan koruyacak yeni Android özelliğini kullanıma açmaya başladı!

Android'de gizli ses kaydı skandalı ortaya çıktı. Binlerce uygulama sesinizi gizlice kaydediyor.

Android sistemine bulaşan yeni bir virüs kredi kartı verilerinizi, aramalarınızı ve mesajlarınızı çalıyor.

Apple'ın mobil işletim sistemi iOS 11 ve Goolge'ın mobil şletim sistemi Android O'da gelen en yeni özellikler haberimizde!

Türk Telekom, iOS ve Android için milli klavye uygulaması Tambu'yu kullanıma sundu. İşte Tambu uygulamasının detayları.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.