Kanal V
Akıllı Telefonlara Zam Geliyor!

Akıllı Telefonlara Zam Geliyor!

Enflasyondaki yükselişten dolayı akıllı telefonlara ciddi oranda zam geliyor. İşte yeni telefon zammının detayları.

Son dönemde kurda yaşanan yükseliş ve enflasyondaki olağanüstü artıştan dolayı, teknolojik tüm cihazlara zam gelmişti. Özellikle telefon pazarını vuran bu zamdan dolayı 6.099 TL'yi bulan (iPhone X) telefon fiyatlarına şahitlik etmiştik. Bu zamlara yenisinin ekleneceği bugün açıklandı.

Telefon fiyatları artacak!

Cep telefonları başta olmak üzere sabit telefonlar, emlak, çöp vergileri, trafik cezaları, pasaport, ehliyet ve noter harçları gibi bir çok alandaki ürünlere zam yapılacağı açıklandı. ,47 oranında olması beklenen bu zamın, !,7'ye kadar da çıkabileceği söyleniyor.

1509713927_zam.jpg

2018'in ilk ışıklarından itibaren geçerli olması beklenen bu zamların Aralık ayı içerisinde kesinleşmesi ve yürürlüğe girmesi bekleniyor. Bu zammın ardından üst seviye akıllı telefonların fiyatlarında 150 TL ila 250 TL arasında bir artış yaşanması bekleniyor.

 

TeknolojiokuApple, geçiğimiz günlerde merakla beklenen iPhone 8, iPhone X ve yeni ürünlerin tanıtımını yapmıştı. Apple'a dair merak edilen bir…

Petrol ve dolarda yaşanan tekrar yükselme durumu akaryakıta da zam olarak yansıdı.

Uzun süredir Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne yapılması planlanan zam oranları tartışılıyordu. Merak edilen oranlar bugün açıklandı. MTV zam oranı yüzde…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.