Kanal V
Ziya Büyük, Şenol Güneş'le 2. Kez Görüşemedi

Ziya Büyük, Şenol Güneş'le 2. Kez Görüşemedi

Ankara'da yaşayan ressam Ziya Büyük, Şenol Güneş'in 2. kez yağlı boya tablosunu yaptı. Ancak Büyük, Güneş'le görüşemedi.

Ankaralı ressam Ziya Büyük, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in 1 hafta içinde 2. kez yağlı boya tablosunu İstanbul'a getirdi. Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Şenol Güneş için yaptırdığı yağlı boya tabloyu Güneş'e vermek için Ankara'dan İstanbul'a gelen Ziya Büyük, tabloyu Güneş'e hediye etmiş ancak tecrübeli hocayla görüşememişti. Ziya Büyük, Şenol Güneş'le görüşebilmek için yeniden yaptığı bir tabloyu Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne getirdi. Antrenman sonrasında Güneş ile görüşmek için bekleyen Büyük, tabloyu görevlilere teslim etti ve sonrasında Şenol Güneş'le görüşemeden tesislerden ayrıldı.İngiliz ekibi Newcastle United, Beşiktaş'ın Cenk için 17 milyon pound istediğini duyunca transferi rafa kaldırmanın eşiğine geldi.

Rusya'da yaşayan 21 yaşındaki genç sporcu, güçlü kaslara sahip olmak için kollarına iğne yapınca ölümden döndü.

26 yaşındaki Britanyalı sporcu Jamie MacDonald beyin kanserine yenik düştü. Haber İngiliz basınında son dakika olarak duyuruldu.

Rumen teknik adam Mircea Lucescu yönetiminde 6 maçta 4 mağlubiyet alan ve kalesinde tam 12 gol gören A Milli…

A Milli Takım aday kadrosunda yer aldığı için eleştirilen Erol Erdal Alkan, "Geleceğimi hoca belirleyecek. İnşallah yine çağrılırım" dedi.

Kaynak: İHA

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.