Kanal V
Yeni Yardımcısı Belli Oldu!

Yeni Yardımcısı Belli Oldu!

Galatasaray'da Fatih Terim ekibini kurmak adına görüşmelerine son sürat devam ediyor. Bu doğrultuda belirlenen ilk isim Metin Oktay Tesislerine geldi.

Galatasaray'da Fatih Terim dönemi yeniden başlarken deneyimli hocanın yardımcısı olması beklenen Hasan Şaş ile ilgili sıcak gelişme yaşandı. Levent Şahin'i teknik heyetine dahil eden Teknik Direktör Fatih Terim, şu sıralarda Hasan Şaş ile bir araya geldi.

Galatasaray'da beraber çalıştığı ve 2 şampiyonluk elde ettiği Hasan Şaş'ı teknik ekibine dahil etmeyi düşünen Fatih Terim, eski öğrencisi ve yardımcısı ile görüştü. Hasan Şaş'ın, tecrübeli teknik adamın ekibinde yer alacak.

Göztepe maçında tribündeydi

Fatih Terim 4. Galatasaray dönemi Göztepe maçıyla başlarken Hasan Şaş da hocasının ilk maçını tribünden takip etmişti. Fatih Terim'in bir dönem sarı-kırmızılı kulüpte birlikte görev yaptığı eski futbolcu Hasan Şaş da mücadeleyi tribünden takip etti.

mynet.comFatih Terim'in dün akşam paylaştığı tweet, tüm Türkiye'yi ayağa kaldırarak en çok etkileşim alan tweet oldu. İşte detaylar.

Whatsapp'ta dolandırıcılık yapmaya çalışanların işi artık hiç ama hiç kolay değil. WhatsApp üzerinden yapılan dolandırıcılık sayısının artmasının ardından harekete…

Beşiktaş yıldız oyuncuyu renklerine bağladı.

Atatürk Üniversitesi'nde bilimsel araştırmalar yapan Prof. Dr. Erol Yıldırım, Diyarbakır'da bulup literatüre kazandırdığı böceğe babasının adını verdi.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.