Kanal V
Rus Model, Derin Yırtmacıyla Gözleri Üzerinden Ayırtmadı!

Rus Model, Derin Yırtmacıyla Gözleri Üzerinden Ayırtmadı!

Rusya'nın Perm kentinde doğan ancak kariyeri için ABD'ye yerleşen Tanya Mityushina, arkadaşlarıyla çıktığı gece gezmesinde giydiği kıyafet ve güzelliği ile mest etti.

Güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Rus model Tanya Mityushina, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte yemeğe çıktı.

KIYAFETİ GECEYE DAMGA VURDU

Batı Hollywood'da bir restorana giden Mityushina ve arkadaşları geceye başka bir mekanda devam etti. Güzel model, hem rengiyle hem de kesimiyle çok iddialı olan kıyafetiyle ilgi çekti.

KARİYERİ İÇİN ABD'Yİ TERCİH ETMİŞTİ

Rusya'nın Perm kentinde doğan ancak kariyeri için ABD'ye yerleşen Mityushina, geçen yıl Sports Illustratedbikini özel sayısı için objektif karşısına geçip kariyerinde hızlı bir ilerleme kaydetmişti.

Geceden kareler;Fransa'da 'aşırı zayıf' mankenlerin çalıştırılmasını yasaklayan yasa yürürlüğe girdi. Yasa uyarınca mankenlere, sağlık durumlarının işlerini yapmaya uygun olduğuna dair…

Fas uyruklu manken 25 yaşındaki Oumaima Ettir, İstanbul'da bindiği taksicinin kendisini darp ettiğini ve zorla cinsel organını tutturduğu iddiasıyla…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.