Kanal V
Robin Van Persie, Rahatlıkla Çığır Açtı

Robin Van Persie, Rahatlıkla Çığır Açtı

Fenerbahçe'de 39 gündür ortada görünmeyen Robin van Persie, istediği zaman Samandıra'ya gelip kimseyle konuşmadan tesislerden ayrılıyor.

Sakat olduğu iddialarına rağmen, Hollanda Milli Takımı'na giden, milli formayla Fransa ile oynanan maçta ikinci kez sakatlık geçiren Robin Van Persie, sadece 3 hafta sahalardan uzak kalacağını açıklamıştı. Ancak aradan tam 39 gün geçti, Hollandalı yıldız henüz Samandıra'da sahaya düz koşu yapmak için bile çıkmadı.

TEKNİK HEYET UMUDU KESTİ

Tecrübeli futbolcudan artık teknik heyetin dahi umudunu kestiği ve takımdan ayrılacağı günü beklediği ifade edildi. Robin van Persie'nin istediği zaman Samandıra'ya geldiği, kimseyle konuşmadan tesislerden ayrıldığı öğrenildi. Takıma ne zaman geri döneceğine dair hiçbir bilgi yok.

YERİNE ELJİF ELMAS

Öte yandan Fenerbahçe yönetiminin, Ocak ayında Robin van Persie'yi kadrodan çıkarıp, yerine Eljif Elmas'ı dahil etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

LİGİN EN ÇOK KAZANANI

Fenerbahçe'den sezon başına 4,9 milyon Euro alan ve ligin en çok kazananı olan Van Persie, cebine üç yılda toplam 14,7 milyon Euro koydu.

(Sabah)F.Bahçe yönetiminin lisansını çıkardığı Elif Elmas, Robin van Persie'nin biletini kesti.

Fenerbahçe'nin sakatlığı nedeniyle uzun süredir faydalanamadığı Robin van Persie'nin ardından bir darbe de Soldado'dan geldi. İspanyol futbolcu, 90 dakika…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.