Kanal V
MHK, Ali Palabıyık Kararını Verdi

MHK, Ali Palabıyık Kararını Verdi

Olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin hakemi Ali Palabıyık, maçın sonrasında aldığı 7,9 puan ile eleştirilerin odağı olmuştu. MHK Ali Palabıyık hakkında kararını açıkladı.

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini yöneten Ali Palabıyık'a 7.9 puan verilerek kötü yönetim gösterdiği kabul edilmiş oldu.

Merkez Hakem Kurulu (MHK), Palabıyık'ı milli maç arasından sonraki hafta da dinlendirip ligin 9'uncu haftasından itibaren yeniden görev vermeyi planlıyor.

MHK'de konuşulanlara dair alınan bilgilere göre 3 hafta dinlendirilip 4'üncü haftada maça atanacak olan Ali Palabıyık'ı MHK kaybetmek istemiyor.

Palabıyık'ın Beşiktaş lehine verilmeyen penaltı pozisyonunda hatalı bulunduğu ortak bir sonuç olurken, MHK ofsayt pozisyonunda hatayı yan hakeme yıktı.

Kurul, yetenekli olarak gördüğü Ali Palabıyık'ı dinlendirdikten sonra maçlara atayacak ve ilk yarı sonunda performansı yeniden değerlendirilecek.

 

CNN Türk

 

 Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 2-1 yendiği derbi maçın hakemi Ali Palabıyık'a, verdiği kararlar sonrasında karşılaşma sonrasında büyük tepkiler oluştu. İşte sosyal…

Fenerbahçe - Beşiktaş maçında verdiği kararlarla tepkilerin odağında yer alan Hakem Ali Palabıyık, düdüğünü asmaya karar verdi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.