Kanal V
Kendini Islıklayanları Yemeğe Götürmek İstiyor!

Kendini Islıklayanları Yemeğe Götürmek İstiyor!

Katalonya'daki bağımsızlık referandumuna destek verdikten sonra milli takım kampında ıslıklanan Pique, kendisini ıslıklayanları yemeğe götürüp konuşmak istediğini söyledi.

Katalonya'nın bağımsızlık referandumuna verdiği destekten dolayı İspanyol taraftarların eleştiri oklarını üzerine çeken Gerard Pique, basın toplantısı düzenledi.

"MİLLİ TAKIMDAN AYRILMAK İSTEMİYORUM"

Basın toplantısında milli takımdaki geleceğiyle ilgili konuşan Pique, ''15 yıldır milli takımda oynuyorum. Burası benim ailem ve buraya olan bağlılığımı kimse sorgulayamaz. Kendi ülkesinin olmasını isteyen, İspanya'ya karşı kötü bir şey düşünmeyen biri, milli takımda oynayabilir. Milli takım kapısından dışarı çıkıp gitmek istemiyorum. Çünkü bu, kolay olan bir yol.''ifadelerini kullandı.

"EVDEN AYRILMAK İSTEYEN OĞUL İLE BABA GİBİ"

İspanya ile Katalonya'yı ilginç bir benzetmeyle açıklayan Pique, ''İspanya ile Katalonya, evi terk etmek isteyen oğul ile baba gibi. Eğer diyalog kurulursa oğul evden ayrılmaktan vazgeçebilir'' dedi. Pique, Katalonya ile ilgili şunları da ifade etti:

''Herkes bilir; ben, dürüst ve açık görüşlü biriyim. İnsanlar benim tutarlı olduğumu görüyorlar.Katalanların kendi gelecekleri için oy kullanmalarını çok doğru buluyorum.''

"BENİ ISLIKLAYANLARI YEMEĞE GÖTÜRMEK İSTİYORUM"

"Kendisini ıslıklayan taraftarlara zeytin dalı uzatan deneyimli oyuncu, ''Beni eleştiren ve ıslıklayan herkesi yemeğe götürmek, konuşmak istiyorum. Bu şekilde bana olan kızgınlıkları bitecektir.'' dedi.

Pique, Ramos ile olan arkadaşlığıyla ilgili olarak ise ''Ramos ile aramın kötü olduğuna dair birçok haber var. Bunlar tamamen gerçek dışı. Biz çok iyi iki arkadaşız.'' ifadelerini kullandı.Muratpaşa Belediyespor, 2018 Kadınlar Hentbol Avrupa Şampiyonası’nda Almanya ve İspanya ile karşılaşacak Milli Takıma, Yenimahalle ile en fazla sporcu…

A Milli Futbol Takımı'nın yeni formalarına ait olduğu iddia edilen görseller sosyal medyada yayınlandı.

Türkiye işitme Engelliler Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde İngiltere ile Antalya’da oynayacağı maçın hazırlıklarını Manavgat’ta sürdürüyor.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.