Kanal V
Bu Fotoğraf Taraftarları Dehşete Düşürdü

Bu Fotoğraf Taraftarları Dehşete Düşürdü

Real Madrid'in yeni transferi Theo, yakın arkadaşlarıyla düzenlediği doğum gününde başında silahla poz verince taraftarları dehşete düşürdü.

Real Madrid'in ezeli rakibi Atletico Madrid'den bu yıl transferi ettiği Theo Hernandez'in doğum günü kutlaması ülkede büyük tartışmalara yol açtı.

20. yaş günü için ailesi ve yakın arkadaşlarının katılımıyla bir doğum günü partisi düzenleyen Fransız oyuncusun paylaştığı fotoğraf tartışma yarattı.

THEO'NUN BAŞINDA SİLAH VAR

Fotoğrafların birinde Real Madrid forması giymiş, polis şapkalı iki kişiden birinin silahını Theo'nun başına dayadığı görülüyor.

CİNSEL SALDIRIYLA SUÇLANMIŞTI

Theo Hernandez yaz aylarında Marbella'da bir kadına cinsel saldırıyla suçlanmıştı. Ancak mahkeme kadının yalan söylediğine kanaat getirip oyuncuyu beraat ettirmişti.

Öte yandan Hernandez'in Fransız kız arkadaşı Adriano Pozueco'da kendisi 'Real Madrid düşmanı' olarak tanımladığı için tepki çekmişti.

30 MİLYON EURO ÖDENMİŞTİ

Real Madrid oyuncu için Atletico'ya 30 milyon euro ödemişti.
REAL Madrid Futbol Akademisi, Serik İlçesi Belek Turizm Bölgesi'nde 6- 17 yaş arası çocuklara futbol eğitimi verecek.

Bayern Münih, Real Madrid'in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez'i 2 yıllığına kiraladığını açıkladı.

İstanbul polisinin düzenlediği operasyonda yakalan ‘Eroin Doktoru’ lakaplı kimyacı Rıfat B.’nin izlenme rekorları kıran ‘Breaking Bad’ dizisini bire bir…

Bilirubin seviyesi vücutta artışa geçtiği zaman gözlerimizdeki beyazlıklar, sarı rengi alırlar. Pankreas kanserinin yegane belirteçlerinden olan bu renk dönüşümü,…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.