Kanal V
Instagram'da Yeni Takip Özelliği!

Instagram'da Yeni Takip Özelliği!

Son günlerde sürekli yeni bir güncellemeyle kendini geliştiren Instagram, şimdi de kullanıcılarının hashtag'leri takip edebilmesi için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

Facebook'un bünyesinde bulunan ve neredeyse sahibini geçecek kadar popüler hale gelen Instagram, eski fotoğrafların hikaye olarak paylaşabilinmesini sağlayan son güncellemesinden sonra yeni bir özelliği test etmeye başladı. Pippa Akram adlı Twitter kullanıcısı Instagram'ın  hashtag takip etme özelliğini keşfederek takipçileriyle paylaştı. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, diğer kullanıcıları takip ettiği gibi hashtag'leri de takip edebilecek ve o hashtag'de atılan gönderileri arama yapmakla uğraşmadan görebilecek.

Bilindiği üzere hashtag özelliğinin kullanıldığı en popüler sosyal ağ halihazırda Twitter ve bu hashtag'ler TweetDeck ve Hootsuite gibi yardımcı uygulamalar sayesinde sürekli bir şekilde takip edilebiliyor.

Instagram'daki hashtag'ları takip etme özelliği de aynı şekilde çalışacak gibi görünüyor. Bu özellik bir anlamda Instagram'ın kullanım biçimini değiştirecek gibi duruyor. Ayrıca sosyal medya üzerinden reklam kampanyaları yürüten şirketler açısından da oldukça kullanışlı bir özellik gibi gözüküyor. 

 

WebteknoGünümüzün akıllı telefonlarında olmazsa olmazlarından birisi haline gelen mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan fakat birçok gizli özelliği de kendi içerisinde…

1 milyardan fazla kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük sosyal medya ağı olan Facebook hakkında gün olmasın ki yeni bir…

Instagram, 24 saati geçen hikayelerinizi yeniden eklemenize izin veren özelliğini duyurdu. Bunun için hikaye seçiminde galeri rulonuzun derinliklerine inebilirsiniz.

Apple'ın henüz resmi veya gayriresmi bir açıklamada bulunmadığı fakat hakkında çok fazla söylentiler olan gizli projesi patent başvurusu yaparken…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.