Kanal V
Instagram Hesabınızın Değerini Ölçüyor

Instagram Hesabınızın Değerini Ölçüyor

Popüler sosyal medya platformu Instagram’da bazı hesapların takipçi sayıları milyonlarla ölçülüyor. Bu hesapların sahipleri de paylaşımları üzerinden para kazanıyor. Inkifi isimli uygulama ile Instagram kullanıcılarının bir fotoğraftan kazanabileceği para hesaplanıyor.

Instagram fenomenleri ve ünlüler takipçi sayılarının çok fazla olmasıyla yüzbinlerce insana ulaşabiliyor. Ünlü markalar da bu durumu reklamlarını yapabileceği yeni bir platform olarak değerlendiriyor. Kişilerin takipçi sayısı paylaşım başına alacakları reklam ücretini direkt olarak etkiliyor. Eğer siz de kendi hesabınızdan reklam vermek istiyorsanız bir gönderinin değerini ölçebilirsiniz.

 

Siteye görseldeki gibi kullanıcı adı yazmanız yeterli oluyor.

 

Inkifi’nin internet sitesine giriş yaparak gönderilerinizin değerini ölçebiliyorsunuz. Sitede bulunan bölmeye Instagram’daki kullanıcı adınızı yazarak ‘enter’ tuşuna basmanız yeterli oluyor. Siz giriş yaptıktan sonra sistem hesaplamaları yapıyor. Ortaya çıkan sonuç Sterlin ve Dolar cinsinden gösteriliyor. Böylece siz de Instagram hesabınıza reklam alsanız paylaşım başına elde etmeniz gereken ücreti görebiliyorsunuz. Takipçi sayısı arttıkça reklam değeri de artıyor.

 

Instagram'da kazandıkları para dudak uçuklatıyor

Instagram'da kazandıkları para dudak uçuklatıyor

Merkezi Manchester olan teknoloji firması Inkifi'nin oluşturduğu bir uygulama Instagram kullanıcılarının bir fotoğraf üzerinden kazanabileceği parayı hesaplıyor. Dünyaca ünlü yıldızların, futbolcuların ve siyasetçilerin bir Instagram fotoğrafı ile kazandığı para servet niteliğinde.

 

 YeniŞafakApple'ın CEO'su Tim Cook, bir iPhone X satın almak için nasıl bir ödeme planı çıkarabileceğinizi açıkladı.

Apple'ın henüz resmi veya gayriresmi bir açıklamada bulunmadığı fakat hakkında çok fazla söylentiler olan gizli projesi patent başvurusu yaparken…

Son günlerde sürekli yeni bir güncellemeyle kendini geliştiren Instagram, şimdi de kullanıcılarının hashtag'leri takip edebilmesi için yeni bir özellik…

Türkiye'de iPhone X'i satışa sunacak ilk firma ve satışa çıkaracağı tarih belli oldu. İşte o tarih!

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.