Kanal V
'Gökçek'in İstifası Söz Konusu Değil'

'Gökçek'in İstifası Söz Konusu Değil'

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, dün akşam gerçekleşen Erdoğan-Gökçek görüşmesiyle ilgili "Rutin bir görüşmeydi ve istifa talebi söz konusu değil" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i Beştepe'de kabul ettiği dün akşamki görüşmeyle ilgili AK Parti cephesinden de ilk açıklama geldi.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, görüşmenin Gökçek'in talebiyle gerçekleştiğini ve rutin bir görüşme olduğunu açıkladı.

"İSTİFA TALEBİ SÖZ KONUSU DEĞİL"

Afyonkarahisar'daki AK Parti kampının açılışında konuşan Ünal, Gökçek'iin yaptığı açıklamaları da doğrulayarak "Görüşmede tamamen 15 Temmuz anıtı ve müze meselesi ele alındı. İstifa talebi söz konusu değil. Tartışma Melih Bey üzerinden yapılmamalı" dedi.

GÖKÇEK NE DEMİŞTİ

Melih Gökçek, dün akşamki görüşmenin ardından twitter'dan şu açıklamaları yapmıştı:AK Parti tarafından istifası istendiği iddia edilen Melih Gökçek sessizliğini bozdu. Gökçek "Erdoğan ümmetin lideridir. Fitne peşinde olanlar boşa…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, istifası istendiği iddia edilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Beştepe'de bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Melih Gökçek'in Beştepe'deki görüşmesi sona erdi. Görüşme yaklaşık 2 saat sürdü.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesine dair açıklamalar yaptı.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.